5 ознак, що ви цілуєтесь бездоганно

12.07.2018 13:45 nashamama.com
Перевірте, чи дійсно ви вмієте добре цілуватися.
7739_pocilunok.jpg (30.64 Kb)


1. Ви контролюєте свій язик
Під час пристрасного поцілунку одні люди люблять активно використовувати язик, тоді як інші вважають за краще не дуже цим зловживати. І те, і інше цілком припустимо, але молодець той, хто дотримується балансу.

2. Ви цілуєтеся не тільки в губи
У вашого партнера є, наприклад, ще шия і вуха (ну це так, з легко доступних місць). І там, до речі, вистачає ерогенних зон! Не упускайте прекрасну можливість зробити приємність людині, яка вам - як мінімум - симпатична.

3. Ви використовуєте руки
Цілуватися, заклавши руки за спину, - не найкращий романтичний варіант. Дотики коханої людини приємні переважній більшості з нас. Ваш партнер хоче, щоб під час поцілунку ви торкалися його шиї або спини, наприклад. Багатьох (і жінок, і чоловіків) зводить з розуму, коли партнер під час поцілунку пропускає волосся крізь пальці.

4. Ви цілуєтеся по-різному
Мало кому сподобається затяжний одноманітний поцілунок хвилин на 10. А ось якщо ви чергуєте ніжний поцілунок з пристрасним, розбавляючи процес легкими покусування, вийде круто, точно вам говоримо.

5. Ви дбаєте про особисту гігієну
Для того, щоб добре цілуватися, потрібна впевненість у собі (і своєму свіжому подиху). Так що, не забувайте чистити зуби після їжі. Банально, але корисно.

Комментарии

Добавить комментарий

АВТОРСКИЕ СТАТЬИ