Обществоukr.mediaAug 11

5 ознак того, що ви не цікаві чоловікові

Не витрачайте час даремно.

nk_hauz/jhNdhuG7R.webp

Інтернет буквально переповнений порадами про те, як зрозуміти, чи подобаєтеся ви чоловікові. А ось про те, як з'ясувати, чи немає в обранця протилежної реакції, пишуть нечасто. Можливо, тому що це не найприємніша тема. Дійсно, часом хочеться ще хоча б трохи побути в невіданні, адже правда може виявитися зовсім не такою, якою б хотілося її бачити. Але і не варто жити в постійній ілюзії, упускаючи щось важливе. Ми розповімо про 5 ознак, які говорять про те, що ви, швидше за все, не цікаві чоловікові, інформує Ukr.Media.

Ознака 1: постійна зайнятість

У сучасному світі у чоловіків додалося справ. І часом досить нелегко вибратися з шаленого ритму. Але, якщо дівчина по-справжньому подобається хлопцеві, він зробить все можливе, щоб викроїти хоча б кілька годин на зустріч. Якщо ж фраза "Вибач, але сьогодні я зайнятий" стала звичною у вашому діалозі, а очікування повідомлення і дзвінка затягується на тижні — гарненько задумайтеся.

Ознака 2: ініціатива виходить тільки від вас

Закоханий чоловік завжди шукає спосіб хоча б ненадовго побачити об'єкт обожнювання. В цьому випадку він буде сам призначати зустрічі і придумувати причини, чому вам потрібно побачитися. Зацікавлений в вас хлопець постарається сам написати і зателефонувати, зробити щось приємне. Якщо ж зустрічей шукаєте тільки ви, це просто гра в одні ворота.

Ознака 3: дистанція

І мова зовсім не про фізичну дистанцію. Ваш любовний інтерес може перебувати з вами і навіть спілкуватися. Але прохолода, що виходить від чоловіка, буде відчуватися підсвідомо. Той, кому сподобалася дівчина, затримує на ній погляд, намагається завести розмову, стати трохи ближче. А ось хлопець, якому все одно, постарається обмежити свою зону комфорту.

Ознака 4: не хоче дізнатися про вас більше

Коли ми закохуємося, нас цікавить все: яка музика подобається обранцеві або обраниці, що він або вона любить їсти, де вважає за краще відпочивати. Балаканина на нейтральні теми може говорити про одне: або ж хлопець соромиться і йому заважають комплекси, або ж йому просто нецікаво.

Ознака 5: розмови про інших жінок

Часом хлопець може дозволити собі пофліртувати з іншою дівчиною — щоб позлити і підбадьорити об'єкт обожнювань. Але зазвичай цьому супроводжують інші прояви інтересу. Якщо ж чоловік вільно розмовляє з вами про інших жінок, мило спілкується з ними при вас або просить пораду, як сподобатися панночці, швидше за все, він сприймає вас як друга.

Звичайно, можна тішити себе надією, що всі ці ознаки можуть зовсім нічого не означати. Дійсно, часом удавана холоднокровність говорить про закомплексованість і нерішучість. Але дуже часто ми обманюємо себе, не бажаючи визнавати гіркої правди. Не варто звинувачувати себе і думати, що ви більше нікому не сподобаєтеся. Можливо, поки ви втрачаєте час, намагаючись закохати в себе незацікавленого чоловіка, інший вже давно дивиться на вас очима, повними обожнювання.

💬 Последние комментарии
Федот Сергеев
Через три с половиной года??? А я то думаю: как же это третьего не было, если русские привыкли "на троих соображать"? Ещё через четыре года четвёртого вычислят, с закуской.
Весёлый Роджер
Ну да, так то вин случайно ТОЛЬКО в этом году украинский. До этого жрали москальский и як Шмуля, гивном на Россию же пердели! А Сало импортируете, колбаску импортируете - кормильцы вы херовы! Та ыщо там до фуя чего на импорте, сальдо торговли у вас снова будэ отрицательное! Восемь вже скоро скакучих лет и никаких переМОГ у вас НЕТ!
Весёлый Роджер
Также или почти также, всего полгода назад брехали в одной южной стране, с огромной 350 000 армией, полностью вооруженной и обученной пиндосами! А писли, всего за ДВА дня эта армия разбежалась и сдала страну. А те пропиндосные там пропа_Хандоны, которые орали що их першими заберут у Пиндосию, пачками, эти продажные гандоны, падали с высоты сотен метров из гандоллы шасси самолёта! Ось воно як! Шмяк, та нима жабы! Такой фильм детства - "Королевство кривых зеркал" - цэ xoxляндия продажная! Шо и пидтверждает одно, шо продажный Шмуля свинорылый жабный мудак! ТАК!!!
-----2
ЕЩЕ раз КРЕТИН сраный - ГОД когда ты был в РОССИИ??? Или пошёл на фуй!
Весёлый Роджер
ВРЁШЬ СУКА пидмоскальная! НАГЛО ВРЁШЬ! Ты не наша Лена, с кружевными майданными труселями до колена, вот шо вона писала: "Що Америка та Запад тильки и думувают як пидсобить щирой пробандеровской владе нацистов! Байден ночей не спит, всё сына сваго термушит та одно про Украину ему всё твердит ... Лимпопо, Лимпопо, Лимпопо!" «Елена – 10 апреля 2021 - Всё будет хорошо,не беспокойся,там в Америке,... поможет построить и обустроить страну, …» «Елена, 03.11.2019 20:37 Дадут по любому,не кинут Украину, можете масковские тролли даже не сомневаться, Америка и Европа с нами, хотите вы этого ,не хотите,но по любому помогать Украине будут,даже к гадалке не ходи…» Та ыщо пиСдаболка Елена, всем советовала, шо мол надо строить приманки, ну щоб пиндосы заметили и сели та грошей боХато привезли, ну як на майдане! Надо строить модель литаки C-130 Геркулес, из щирого гивна, у полный размер. Сало не роняем, щирое гивно ховаем!
-----
ЕЩЕ раз КРЕТИН сраный - ГОД когда ты был в РОССИИ??? Или пошёл на фуй!
----
ЕЩЕ раз КРЕТИН сраный - ГОД когда ты был в РОССИИ??? Или пошёл на фуй!