Общество24tv.ua29 июн.

5 правил, які допоможуть батькам побудувати здорові відносини з дитиною

Для дитини важливо знати, що вдома вона в безпеці і може отримати віддповідь на будь-яке питання, яке її цікавить. Саме правильне і здорове виховання дозволяє дитині сформувати чіткі межі, виробити свої цінності та зрозуміти, що робити можна, а що – ні.

nk_hauz/-mb-7hymj64qqiikillc.jpg

Психологиня Марія Фабрічева порадила виданню Womo 5 правил, які допоможуть побудувати здорові стосунки зі своїм малюком.

5 правил, які допоможуть побудувати здорові відносини з дитиною

Любіть своїх дітей, завжди приділяйте їм увагу

Психологиня запевняє, що важливо навіть не те, скільки часу ви проводите з дитиною, а те, як ви це робите. Так, навіть п'ятихвилинний відкритий діалог може бути набагато ціннішим і нести в собі життєстверджуючу позицію більше, ніж безліч непотрібних іграшок в дитячій кімнаті. Дитині варто правильно приділяти увагу, а не купувати її добре ставлення до вас.

Забудьте про звичку маніпулювати

Проявляйте турботу і реальний інтерес до дитини, вчіться радіти тому, що у нього є свої захоплення, коло спілкування і друзі. Пояснюйте і показуйте на своєму прикладі, що означає любити і приймати близьких.

І не маніпулюйте дітьми за допомогою іграшок чи солодощів. Діти не повинні своєю витримкою заслуговувати на вашу любов. Підходьте до вирішення складних ситуацій, зважуючи всі "за" і "проти". Так, ви зможете вибрати кращий варіант для збереження себе, дітей і сім'ї.

Обговорюйте все на рівних, враховуйте думку і потреби дитини

"Вам доведеться разом з дитиною навчитися знаходити компроміс. І не бійтеся дитячої опозиції, адже це нормальна стадія розвитку кожної дитини. Гірше, коли малеча починає бунтувати або ж стає замкнутою", – заявляє Марія Фабрічева.

Не робіть токсичних зауважень дитині, якщо у неї щось не виходить

Батьки повинні дати дитині розуміння того, що всі помиляються, навіть дорослі, і це нормально. Натомість завжди підтримуйте своє чадо та його прагнення виправити помилку.

Не ігноруйте дитину і її проблеми

Дитина при будь-яких обставин має право на те, щоб пояснити свої дії, зробити висновки і виправити ситуацію. Натомість батьки мають дати дитині точне розуміння того, що вдома його підтримають, направлять і люблять.

Завжди будьте готові вислухати дитину та допомогти, і не засуджуйте її за якісь вчинки.

💬 Последние комментарии
Луна -2
А ты не подумал что Роджер еще хочет пожить? в отличие от вас "Ще не вмерликов"?Так что говори за себя, а не за него,Так будет лучше ..А кто и куда попадет науке это неизвестно ..... Наукой лишь доказано, что смерти не существует -есть переход из одного состояния в другое Как у Высоцкого -"Но если туп как дерево, родишься баобабом, и будешь баобабом ты всю жизнь ,,,,когда помрешь "
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ.
А в украине в продаже есть ли футболки с портретом их пердизидента зеленского? Ну, там на байтракторе верхом, или с трызубцем в одной руке, и с джовелином в другой?
Елена
Я пишу исключительно за Роджера,так его и встречу,если доведётся, вместе отправимся,я в рай ,а он просто сдохнет.
Луна -2
Ты же ему в искренней любви клялась - здесь все свидетели - и вот нате вам ,отказываюсь от любимого Роджера - ой нехорошо это, плохо кончится, типа как у Зеленского с Ахметовым,.Святкин в исполнении Быкова встречал так немцев - ты же встречаешь своих же друзей...
------
как порошенко помогал сьесть януковича а потом по приказ у сьели и порошенко .
ЖРИТЕ, ПАДЛЫ !!! И ПОДАВИТЕСЬ !!!
КАРАТЕЛЕЙ ЗСУ КОРМЯТ КАШЕЙ С ОПАРЫШАМИ !!! ДЛЯ ПРИВЫКАНИЯ К ЧЕРВЯМ !!!
------
Попутно сметет ахметава в угоду транснациональных компаний.Дошла очередь и до него .сметали олигархов во многом руками олигархов.и вот олигархоеда- крысоеда решили публично казнить.Отслужили оигархи транснацинальным компаниям пора их вкокошитьчто самим занятся украиной напряму без посредников.Поверти тут не то что жалости не будт а будетхищное остервенение в ничтожении населения украины любыми способами.