Общество24tv.uaJun 11

5 правил, які допоможуть батькам виховати успішну та щасливу дитину

Вчені вважають, що щасливі діти частіше домагаються успіху в дорослому житті. Тому всі батьки намагаються зігріти любов’ю дітей. Але є ще кілька правил, які потрібно знати батькам, щоб виховати успішну малечу.

nk_hauz/-m9rv7zdpngl3_h9sdok.jpg

Видання 4mamas поділилося порадами з успішного виховання, які допоможуть батькам у догляді за дітьми.

5 правил, які допоможуть батькам виховати успішну дитину

  • Увага та впевненість

Експерти запевняють, що дитині потрібно приділяти достатньо уваги та завжди вірити в неї. До прикладу коли малюк вчиться робити перші самостійні кроки, батьки повинні підтримувати його та підбадьорювати: "Ти чудово вмієш ходити, я в цьому впевнена!", "Я люблю тебе і пишаюся твоїми успіхами" тощо.

  • Необхідні ресурси для знань

Важливо також створити для малечі сприятливі умови для того, щоб вона пізнавала нове і успішно навчалася. І не потрібно дитині все одразу скуповувати для розвитку, достатньо буде підвішених на нитці невеликих іграшок або яскравих шматочків тканини, квадратиків із кольорового паперу або картону тощо.

Згодом їх можна замінити різними іграшками, які дитина зможе взяти до рук і спробувати відчути на смак. А вже пізніше малеча почне цікавитися конструкторами і мозаїками, іграми тощо. Тому варто обирати іграшки для дитини, залежно від її віку і рівню розвитку.

  • Емоційна чуйність мами і тата

Діти сприймають навколишній світ та оточуючих інакше, ніж дорослі. Так, дорослі часом можуть посміятися з дитини або сказати малечі: "Мені б твої проблеми!" – тим самим підкреслюючи, що її проблеми є неважливими. І через це діти, живучи із батьками, які їх насправді люблять, відчувають самотність і нерозуміння.

Малеча починає думати, що дорослі не визнають їхніх переживань, не звертають на них жодної уваги. І тоді не знають, що їм робити і як діяти далі. Часом дитина навіть відчуває безпорадність та незахищеність, і це лякає її. Тому дорослі повинні підтримувати дитину, знаходити для неї час та висловлювати щирі емоції.

Позитивний настрій та оптимізм

В народі кажуть: якщо двадцять разів поспіль обізвати дитину поросям, то на двадцять перший раз вона почне рохкати. Так, діти часто стають такими, якими їх вважають дорослі. Тому якщо ви не хочете "запрограмувати" дитину на невдачі, не нагадуйте їй про її промахи та помічайте її досягнення.

Тож, важливо вчити своїх дітей бути оптимістами, бо це вбереже батьків від численних стресів, коли дитина досягне підліткового віку й не стане вдаватись до пригніченого настрою. Згідно зі статистикою, підлітки, які вміють шукати позитив у будь-якій проблемі, рідше впадають у депресію. До того ж, оптимізм пов'язаний зі щастям: чим більш оптимістична ваша дитина, тим вона щасливіша.

  • Повага та розумна міра свободи

Батьки повинні навчити дитину проявляти повагу, і найкраще це робити на своєму прикладі. Адже деякі дорослі, до прикладу, не вважають за потрібне стукати в кімнату своїх дітей, думаючи, що у них не може бути своїх секретів. Але насправді повага народжується тільки в певній дистанції у відносинах.

💬 Последние комментарии
Гость
Петро , гнида , хватит гадить.😠
кипчак
Выбор небольшой - или конец света, или победа добра над злом.
Павел
Поржал
Борода Фиделя Кастро
Вряд ли власть может знать законы. Скорее всего, наоборот.
кипчак
Скажи мне, кто твой советник и я скажу, кто ты!
кипчак
Можно было бы предположить, что Арестович чей-то агент-провокатор, но подобные высказывания тянут только на психиатрический диагноз.
кипчак
Чем необычно, для нашего времени, отличалась команда регионалов, так это количеством грамотных юристов. Много было всякого разного, но интуитивно или ради безопасности, юристов при себе держали хороших, поэтому, несмотря на все потуги последующих кастрюлеголовых и Зе- властей, как под них не копали, а накопать законным путем не получилось. Зато последующие власти и их "героев" можно сажать всех подряд, законов на всех хватит, было бы желание. Они плюют на все законы, надеются на помощь Запада, забитость населения и на свою полную вседозволенность. Вот и подошли к главному - кто какую власть поддерживал и поддерживает. Россия держала в правовых рамках (насколько удавалась) и была заинтересована в грамотной власти, а последышей поддерживает Запад (более того десятилетиями проводили селекцию и режим наибольшего благоприятствования для продажных иуд, хапуг, бандитов и садистов). Теперь Запад привел всю эту нечисть к власти, зная все их слабые и грешные стороны, держит на коротком поводке и при случае шантажирует для получения конечного результата - развязывания большой войны с Россией. Это было бы очень страшно, но иноземцы, как всегда, просчитаются, так и не поняв загадочную русскую(украинскую) душу. На всякий случай, правда, предупредили, что война за "свободу" это чисто дело рук украинцев и никто из представителей Запада физически в войну не впишется. Не понимают на Западе, что вбухав кучу бабла в практичных украинцев, понастроивших себе особняков и накупивших машин, трудно будет заставить бросить все это добро и погнать как простое быдло умирать (не пенсионеров же ставить в строй). Так что, когда дойдет до дела, то как во времена Мазепы из всего войска наберется несколько тысяч самых неумных, забитых и раболепных и наш Зе-Мазепа останется в гордом одиночестве и бесславии, а народ спрячется, кто куда и задастся вопросам - нам это зачем? Аналогий с тем временем можно провести много, ясно, что Запад пролетает, как фанера над Парижем со своими планами. За 7 лет многие поумнели на Украине, так что поезд ушел, деньги европейцев и американцев вложены в благосостояние части украинского народа, всем спасибо, все свободны. Остается сильная головная боль у тех, кто не участвовал в развале и разгроме Украины и кому ее опять ставить на ноги после гражданской войны .