Обществоwww.cosmo.com.uaAug 24

5 причин, чому чоловіки покидають тих, кого справді кохають

nk_hauz/xDSVNjnng.jpeg

Здається, у ваших стосунках усе було гармонійно. Та одного дня людина, з якою у тебе трапилося кохання, заявляє про те, що хоче розриву. Кохання було? Аякже! Чому ж він прийняв таке рішення? А це вже цікаво…

У книжках та фільмах ми часто чуємо солодкі фрази: «Кохання переможе все!»; «Справжнє кохання ніколи не закінчується» тощо. В результаті, трапляється таке, що навіть, на перший погляд, найміцніші стосунки закінчуються невдачею. Чому ж коханню приходить кінець? Маємо для тебе п’ять відповідей:

1. Ти більше з ним нещаслива. Кожен чоловік прагне бути бажаним. А якщо ти з ним нещаслива, отже, він тобі більше не потрібен. Прагнеш урятувати ситуацію? Покажи, що цінуєш усе, що він для тебе робить. Так, він захоче стати кращою версією себе. До того ж зрозумій, що робити тебе щасливою — не його обов’язок. Важливо, щоб партнер сам цього хотів.

2. У вас різні цілі. Різні цінності — одна із найбільш непереборних перешкод. Вона може проявлятися в усьому: бажання або небажання мати дітей, вибір житла, віросповідання тощо. Важливо із самого початку стосунків проговорити свої життєві пріоритети і зрозуміти, чи зможете ви знайти компроміс. Залишайся реалісткою, адже нічого не вирішиться самостійно.

3. Ти хочеш його змінити. Здається, це одна з найбільших жіночих помилок, з якими ми зіштовхуємось у стосунках. Не важливо, наскільки ти обережна — рано чи пізно він все одно відчує, що ти намагаєшся зробити з нього того, ким він не є. Якщо ж вас все-таким вдалося знайти компроміс, навчися давати чоловікові особистий простір, аби він самостійно міг розвивати найкраще у собі.

4. Ти не самостійна. Якщо ти емоційно залежна від свого бойфренда, чекай на біду. Як правило, такі стосунки швидко перетворюються на токсичні, і кожен із партнерів зривається. Звісно, у житті трапляються ситуації, коли ми потребуємо підтримки близьких. Проте плакатися у його плече через будь-яку дрібницю… Це, як мінімум, нерозумно. А також схоже на емоційне насилля. Цінуй автономію у стосунках, розвивайся самостійно, щоб вносити у ваш союз щось нове. Повір, він це оцінить!

5. Ти змінилася. Проаналізуй: якщо зараз ваші стосунки кардинально відрізняються від тих, якими вони були спочатку, — настав час задуматися. Візьми до уваги банальний догляд за собою або ваші сімейні звички. Підтримка «пам’яті про минуле» дозволить зберегти іскру у стосунках, яка була між вами, коли ви лишень закохалися. Таким чином, ти підтримаєш його інтерес через п’ять, десять, двадцять років.

💬 Последние комментарии
е
Трусливое хамло, уважаемая....
Луна-2
Шоколад полезен всем . Вот кусочка два я съем . и Не будет больше стресса. Нам при выходе из леса. Успокоит приступ кашля. Иль из носа льется капля. Съем я черный шоколад Все дела пойдут на лад.. Ешьте люди шоколад Он вкусней, чем мармелад.)))))
Луна-2
Что б они там заблудились в этом сказочном лесу под ТРУСКАВЦОМ .Навсегда ...
Луна-2
Вырвалось -Нет, милый , не вырвалось .Это целенаправленное оскорбление . Вырываться может только один раз , но когда постоянно. то это уже обыкновенное хамство. и запугивание оппонента . А ты постоянно оскорбляешь собеседника - а потом и извиняешься, простите,мол , вырвалось.Потому что действуешь целенаправленно - оскорбляя человека , ты пытаешься его запугать.а КОГДА ВИДИШЬ, ЧТО, ЧЕЛОВЕК НЕ БОИТСЯ ТВОЕГО ХАМСКОГО ПОВЕДЕНИЯ - ТЫ СРАЗУ В КУСТЫ -МОЛ, ВЫРВАЛОСЬ.
Весёлый Роджер
Для рифмы пишите - это понятно, но не надо дурить щирый народ и так он задуренный всякими продажными поддонками пропа_Хандонами, со шляхами, да швыдким пануванием. НИЧЕМ ПЛОХИМ из нефти - там не пахнет! Кстати, даже нечто похожее на мясо, в Союзе делали в 60-70 годы пр. века! По отзывам тех, кто пробовал - вполне сьедомо, даже с эммитацией волокон и приятным запахом. Так шо думуваю, шоколад буде (если не уже) очень укусным!
Кот Матроскин
Вакцины хватит на всех, только вот как заставить население прививаться? Идея! Тем, кто не привит отключать газ, воду и свет.
Весёлый Роджер
О Шмуле и щирой математике! Или про вора-несуна прапора и продажной девке империализма -кибернетики: «Кот Матроскин - Sep 27 2021 - Елена, не заглядывая в ГУУУГЛ, скажи, чему равна площадь круга?» И вот вам ответ тупого Мудака пропа_Хандона хунты Шмули_Елен: «Елена - Sep 27 2021 - …Пи эр квадрат деленая на 2 вроде, давно училась.» Ну .лядь цэ просто свидомый многочлен, посаженный на член!!! Ну конечно же пополам, ведь всё у него колхозное и всё у прапора своё! И вот вам вишенка на куче щирого гивна: «Елена -Sep 27 2021- Пи эр квадрат,мне площадь круга ни к чему не нужна была,а причём здесь поезд?» У которого колёса квадратом стучат по рельсам!? И Апофеоз щирого мудизма – Сало уронили, хероям убийцам детей мало! (для тупых скакунов - синонимы к слову "апофеоз". Апогей - вершина, наивысшая точка, наивысшая степень щиросвидомого мудизма.)