5 професій, які будуть актуальними у 2020
Обществоwww.cosmo.com.ua30 ноября 2019

5 професій, які будуть актуальними у 2020

Ми живемо у світі технічного прогресу. Він активно змінює наше життя і, відповідно, рід занять. Інновації потребують унікальних талантів, професіоналів із креативним мисленням. Нині важливо, щоб люди особисто відчували потребу і бажання у навчанні та перекваліфікації, а компанії, своєю чергою, підтримували цю ініціативу. Якщо у новому році прагнеш змінити роботу або спробувати щось нове, розповідаємо більше про найактуальніші професії. Наважся на зміни! Аналітики Компанії все частіше потребують працівників з аналітичним мисленням, які вміють розвивати бізнес, проводити аналітичні розрахунки й інтегрувати свої аналізи у різні сфери промисловості. Програмісти До цієї категорії належать комп’ютерні програмісти, розробники програмного забезпечення, комп’ютерні аналітики, професіонали у сфері інформаційної безпеки та інші. Інженери та архітектори Але не такі, яких ми собі уявляємо одразу. Фокус зміститься на спеціалістів, що орієнтовані на біохімічні, високотехнологічні та нанотехнології, а також робототехніку та мехатроніку.

Суперменеджери Особливо будуть потрібні люди, які вміють мислити глобально і приймати довгострокові рішення. Їх називають менеджерами найвищого рівня, адже вони вміють трансформувати компанії на краще. Такі спеціалісти будуть актуальними не лише у сфері виробництва, а й у розвагах, рекламі та освіті. Коучі А також ментори та особисті викладачі. Ці спеціальності набирають обертів і стають одним із головних інструментів у формуванні професіоналів у різних сферах. Коучі також стають ініціаторами перекваліфікації працівників компаній, розвитку нових навичок і формування сучасної корпоративної культури. Компанії активно інвестують у розвиток та освіту своїх працівників і, в результаті, отримують справжніх знавців своєї справи.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Т.е. твои супер развитые и продвинутые американцы своей летающей, способной год продержаться в космосе и благополучно вернуться на землю ракеты просто не имеют.. А советская ракета как минимум 30 летней давности на это способна)). Вот и все что требовалось знать о самой "продвинутой" Америке...
Елена
А были еще и хорваты и венгры и румыны и итальянцы,и всякие разные другие французы ,фины и власовцы, Роджера идейные соратники и другие коллобаранты,например белые казаки и офицеры царской армии воевавшие на стороне гитлеровцев,это роджеровцы в чистом виде.ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Елена
В советскую ракету Великая страна Америка посадит Веселого Роджера,снабдит его на долгое время воздухом,едой и водой и направит на год в безвоздушное пространство полетать вокруг Земли,а потом вернет на Землю,пусть поскучает там один на орбите, может поумнее станет.ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
е
Как там говорила пресловутая Елена..самая развитая Америка закупает оружие которому более 30 лет)))
СЧЁТЫ СЛОМАЛИСЬ
БОльшая часть страны не проголосовала! И это меньшинство три дня не могут подсчитать! На счётах считают?
И ШО ОНИ ТАМ ВЫБРАЛИ
ТРИ ДНЯ ПРОШЛО А РЕЗУЛЬТАТОВ НЕТ!
И ВСЁ ТАКИ ОНИ ТЕРПЯТ
И ВСЁ ТАКИ ОНИ ТЕРПЯТ!!!
Авторские статьи
Геополитика2 часа назад
Киев готовится к войне и этническим чисткам на Донбассе? 2
Общество2 часа назад
Приколист Вова, или Разговор с народом о «правильной вакцине» 1
Политика3 часа назад
День выборов: заметки на полях 2
Политика3 часа назад
Размышления у парадного подъезда: глядя на новый политический ландшафт
Видео4 часа назад
Дмитрий Джангиров. Путин, Валдай, Армения и Азербайджан | Турецкое сегодня и Белорусское завтра
Политика4 часа назад
«Драма покруче „Фауста‟ Гёте». Монтян высмеяла Ляшко, проигравшего выборы трём собственным техническим кандидатам
Политика6 часов назад
Декларации оставили, ответственность сняли. Что означает решение Конституционного суда по НАПК
Технологии6 часов назад
Перспективные наземные боевые дроны
Геополитика6 часов назад
Два исторических мифа Речи Посполитой. В чём польский национализм врёт сам себе