5 щоденних звичок, які зроблять тебе щасливою

12.06.2018 22:10 bilshe.com
Для того, аби твій день був вдалим, варто знати, як правильно його розпочати. Ми пропонуємо тобі 5 порад, виконуючи які щоденно, ти відчуєш прилив енергії та відчуття щастя не буде більше тебе покидати ніколи.

61_0d9138364011f9ae3a1d1aa2c32b24.jpg (31.65 Kb)

СКЛЯНКА ВОДИ З ЛИМОНОМ

Більшість людей звикли починати свій ранок з кави. Експерти стверджують, що коли кава потрапляє у порожній шлунок, там виділяється багато соляної кислоти. Її завдання – перетравлення їжі. Грубо кажучи, ця кислота замість їжі починає перетравлювати стінки вашого шлунку. Тому краще починати ранок зі склянки води з лимоном.

РАНКОВА ЗАРЯДКА

Мінімальний комплекс вправ допоможе вам отримати заряд енергії та гарного настрою на весь день. Ці фізичні навантаження не потребують багато часу (приблизно 5 хв.) та великого напруження, але триматимуть ваше тіло в тонусі та красивій формі.

ПЛАНКА

Якщо у вас вранці немає часу на біг та не вистачає сил на зарядку, існують інші способи тримати фігуру в формі. Все більш популярною стає планка. Експерти зауважують, що вправа допоможе зміцнити всі м’язи тіла і сприятиме схудненню. Планка підвищує тонус м’язів, збільшує сили та витривалість. На перший погляд - але тільки на перший - вона здається досить простою, не потребує великих затрат часу та багато місця.

ОЧИЩЕННЯ ШКІРИ

Тональний крем, пудра, рум’яна, олівець, помада, блиск… Ми щодня наносимо багато косметики. Аби ваша шкіра залишалася сяючою, здоровою та молодою, її потрібно ретельно очищувати. Фахівці радять вмивати шкіру вранці водою кімнатної температури, обирати засіб для очищення відповідно до типу шкіри та час від часу користуватися домашньою косметикою.

КОРИСНИЙ СНІДАНОК

Сніданок - найважливіша частина прийому їжі. Саме під час сніданку організм людини насичується необхідними вітамінами, енергією та гарним настроєм на весь день.

Комментарии

Добавить комментарий