Обществоukr.mediaAug 14

5 типів чоловіків, на яких не можна покластися і неможливо змінити

Краще заздалегідь зрозуміти, які ознаки характерні чоловікам, яких слід уникати у своєму житті.

nk_hauz/UKk85WnnR.webp

Навіть у самої закоханої жінки можуть виникнути сумніви в обранці — особливо якщо вона налаштована на серйозні відносини. Багатьох приваблює певний тип чоловіків, риси яких спочатку не привертають уваги, але є тривожними дзвіночками майбутніх проблем. Краще заздалегідь зрозуміти, які ознаки характерні чоловікам, яких слід уникати у своєму житті, інформує Ukr.Media.

Каже, але не діє

Пора розвіяти міф про те, що жінки люблять вухами. Спочатку дійсно приємно слухати компліменти і розмовляти про майбутнє. Багато хто навіть обурюється через те, що партнер не вміє розповідати про свої почуття. Але слова, не підкріплені справою — всього лише слова. Якщо людина постійно говорить про одруження, спільний будинок, подорожі, але нічого для цього не робить, — варто гарненько задуматися.

Думає тільки про себе

Звичайно, впевнений партнер поруч — мрія багатьох дівчат. Однак у нарцисів впевненість дуже вже б'є через край. На перший погляд, це досить привабливі і харизматичні люди. Але якщо ваш партнер постійно зациклений на своїй персоні і намагається поставити у відносинах себе на перше місце, — з часом ситуація лише посилиться.

Захоплений роботою

Немає нічого поганого в тому, щоб розвиватися, прагнути до успіху і добре виконувати свою роботу. Але трудоголіки часто є людьми, зацикленими на власній кар'єрі. У одержимого роботою чоловіка дуже мало часу на повноцінні відносини. Вони можуть забувати про зустрічі з половинкою, важливі дати і віддавати всю енергію в зовсім іншій сфері. І навіть якщо трудоголік фізично знаходиться поруч, його думки, швидше за все, будуть зосереджені на черговому проєкті.

Не докладає зусиль

Відносини пари розвиваються гармонійно лише в тому разі, коли над ними працюють обидва партнери. Якщо у якусь мить ви почали розуміти, що значно більше думаєте про його почуття, плани і про те, що приготувати на вечерю, а партнер займається виключно своїми справами і списує всі конфлікти на риси вашого характеру, — задумайтеся, чи вийде знаходити компроміс з таким коханим.

Приховує справжні почуття

Всі люди різні: комусь хочеться ділитися емоціями, інші більш стримані і спокійні. Але у відносинах дуже важливо розуміти, які почуття відчуває людина, що їй подобається, що турбує. Якщо ж партнер ухиляється від розмов, прикриваючись посмішкою або невдоволенням, приховує справжні емоції і ставлення до речей, — варто розібратися.

І, звичайно, прислухайтеся до свого серця, — тільки воно зможе відповісти на ті питання, на які часом не відповість розум. І будьте щасливі!

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ось раз, та менэ вже захапували! Швыдкая ты Лу_ночка! Опасна с тобой ночка! :-))
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля, таки твоих панов пиндосов НИКТО и НИ ГДЕ не победил, ни во Вьетнаме, Лаосе, Комбодже, Сев.Кореи, Ираке, Ливии, Сирии, на Кубе, та ыщо в сто точках откуда вони побигли! Байден тату номер Раз, А Бандера пыдарас -но, вин тату номер два! Ось такие для свидомца трудные дила!
Луна -2
Спасибо, мой Веселый Роджер .и спокойной ночи тебе, мягкой перины и хороших снов.
Весёлый Роджер
«Массовая миграция украинцев в Италии началась в 90-х. Украинская община в Италии занимает ЧЕТВЁРТОЕ!!! место среди наций, не входящих в ЕС по числу постоянно проживающих граждан.» «… русские в Италии составляют 0,71% от общего числа иностранцев…» Кричишь в Италии плечевым шлюхам на шляхе… ЭЙ, звидкиля дивчины - Та ми с Ивану-Франківську! Но коммент!
Весёлый Роджер
Ны Шмуля, ты опять пердун МУДАК! Среди талибанцев предателей xoxлов немає! И кстати, все они пивали каву и в Париже и в Ландоне, тк там учились. Но тильки в Союзе, щирая срань що маяла свий Глобус, мечтала за счёт предательства запанувать! Ось воно як! Чуешь свинорылый ты МУДАК! Так? Да ТАК!
Весёлый Роджер
Никаких может быть, быть не может! Только точно и в цель! Надо этим озаботится - поверь, ты её найдёшь! Вот вангую, ты потом с ней, с этой эл.грелкой не расстанешься, ну как диду Шмуля с комсомолом. По потреблению тока, там два режима 60 и 30 вт. Значит если ты её не будешь!!! выключать -то за сутки 1.44 или 0.7 квт. Если на ночь - то 0.48 или 0.24 квт. А ещё есть таймер включения с али- экспресса за прим. 200грн. С ним, все эти цифры можно делить на ПЯТЬ - СЕМЬ!!!
Елена
Тебе то не знать.
Авторские статьи
Авторские статьи12ч. назад
Американцы крепко взялись за Зеленского. Дмитрий Джангиров 1
Авторские статьи13ч. назад
Мы наблюдаем полный развал системы государственного управления 2
Авторские статьи14ч. назад
Киевский суд признал Украину американской колонией 3
Авторские статьи14ч. назад
Зеленскому выходят боком скандалы с офшорами, вагнеровцами и внутри партии
Авторские статьи14ч. назад
Без Великой Отечественной и Донбасса. Новый «темник» должен научить украинцев «правильному» языку
Авторские статьи15ч. назад
Протоиерей Андрей Ткачёв: Сатанизм среди миллионеров. Закрытый клуб иллюминатов 2
Авторские статьи15ч. назад
США опять торгуются с Россией за Украину 2
Авторские статьи16ч. назад
Обещал бычка, а дал тычка. Чем увенчался визит главы Пентагона в Киев 43
Авторские статьи17ч. назад
Ноябрь 1945 года. Не состоявшийся ядерный удар Сталина по США 1