Обществоukr.mediaAug 14

5 типів чоловіків, на яких не можна покластися і неможливо змінити

Краще заздалегідь зрозуміти, які ознаки характерні чоловікам, яких слід уникати у своєму житті.

nk_hauz/UKk85WnnR.webp

Навіть у самої закоханої жінки можуть виникнути сумніви в обранці — особливо якщо вона налаштована на серйозні відносини. Багатьох приваблює певний тип чоловіків, риси яких спочатку не привертають уваги, але є тривожними дзвіночками майбутніх проблем. Краще заздалегідь зрозуміти, які ознаки характерні чоловікам, яких слід уникати у своєму житті, інформує Ukr.Media.

Каже, але не діє

Пора розвіяти міф про те, що жінки люблять вухами. Спочатку дійсно приємно слухати компліменти і розмовляти про майбутнє. Багато хто навіть обурюється через те, що партнер не вміє розповідати про свої почуття. Але слова, не підкріплені справою — всього лише слова. Якщо людина постійно говорить про одруження, спільний будинок, подорожі, але нічого для цього не робить, — варто гарненько задуматися.

Думає тільки про себе

Звичайно, впевнений партнер поруч — мрія багатьох дівчат. Однак у нарцисів впевненість дуже вже б'є через край. На перший погляд, це досить привабливі і харизматичні люди. Але якщо ваш партнер постійно зациклений на своїй персоні і намагається поставити у відносинах себе на перше місце, — з часом ситуація лише посилиться.

Захоплений роботою

Немає нічого поганого в тому, щоб розвиватися, прагнути до успіху і добре виконувати свою роботу. Але трудоголіки часто є людьми, зацикленими на власній кар'єрі. У одержимого роботою чоловіка дуже мало часу на повноцінні відносини. Вони можуть забувати про зустрічі з половинкою, важливі дати і віддавати всю енергію в зовсім іншій сфері. І навіть якщо трудоголік фізично знаходиться поруч, його думки, швидше за все, будуть зосереджені на черговому проєкті.

Не докладає зусиль

Відносини пари розвиваються гармонійно лише в тому разі, коли над ними працюють обидва партнери. Якщо у якусь мить ви почали розуміти, що значно більше думаєте про його почуття, плани і про те, що приготувати на вечерю, а партнер займається виключно своїми справами і списує всі конфлікти на риси вашого характеру, — задумайтеся, чи вийде знаходити компроміс з таким коханим.

Приховує справжні почуття

Всі люди різні: комусь хочеться ділитися емоціями, інші більш стримані і спокійні. Але у відносинах дуже важливо розуміти, які почуття відчуває людина, що їй подобається, що турбує. Якщо ж партнер ухиляється від розмов, прикриваючись посмішкою або невдоволенням, приховує справжні емоції і ставлення до речей, — варто розібратися.

І, звичайно, прислухайтеся до свого серця, — тільки воно зможе відповісти на ті питання, на які часом не відповість розум. І будьте щасливі!

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ну не знаю, но мабутно уси кто бухает щирый коктейль - буряковку з Червоной Шапкой, вот такой мудизм несут. И там закусывай - не закусывай - без пользы! Вот почитали Шмулю_Елен, этого пердуна у жиночих труселях до колен, ну и ...? Шо вин пьёт? Коди гэтот пыдар кожний день такой или подобный мудизм тут несёт! Та ыщо вин пидосные литаки у лесу встречает, та соби до хаты их провожает! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый!!!,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Таки ыщо же и НЕцелые самолёты до Шмули литают, та буряковку доставляють!
Луна-2
я плакаль)))От такого идиота и чо- то он там курит?
Луна-2
Под Полтавой в Новых Санжарах - камнями забросали автобус - это да ,добрые люди
Луна-2
Александр Усик выиграл у американца - Хохлы в трауре ..Браво Александр - гордимся тобой...
Весёлый Роджер
Эта щирая доброта была очень заметна, коди в больнице запизденские врачи самолёт с харькивчанами из Уханя ждали, та от свидомой радости щенывмырло спивали! Сало не роняли ...
Весёлый Роджер
Да вы провидец!!! Ну всё, вас Шмуля сейчас запишет в алканавты и к др. нехорошим людям. "Украина мает свий Глобус - тому вона должна житти боХато! А москалям дулю! Даешь #нашуЮлю"!" (.... из истории щирого маразма.)
Весёлый Роджер
И взревёт всеми винтами крейсер "Украина" и поплывёт он по степям навстречу ворогам та творогам! Сало тильки не уроните, та порты вышыванистые с пустыми кишенями крепче держите!
Авторские статьи