Обществоaspi.com.uaJun 30

5 унікальних місць для відпустки в Україні на будь-який смак

nk_hauz/-mb01mveiv86addigodt.jpg

Внаслідок карантинних обмежень багато українців змушені будуть відмінити закордонні відпустки. Втім, провести літо в Україні – це чудова нагода краще вивчити власну країну та дізнатися про нові непізнані місця.

Рожеве озеро

Лемурійське озеро, або ж Рожеве, знаходиться на Херсонщині поблизу сіл Григорівка та Нововолодимирівка. Вода у цій водоймі – рожевого кольору, вважається, що вона має цілющі властивості завдяки необхідним солям, мінералам і кислотам. Саме сюди приїжджають туристи, аби не лише відпочити, але й покращити своє здоров'я.  Місцеві мешканці здають у селі Григорівка будиночки для туристів – проживання в них може коштувати від 115 до 1100 гривень. Втім, при бажанні на озеро можна приїхати разом зі своїм наметом. 

nk_hauz/-mb01qq6p4nt7x-cmjgr.jpg

Заповідник Асканія-Нова

Площа біосферного заповідника "Асканія-Нова", який знаходиться на Херсонщині, становить 33 гектарів, з них третина – заповідна степова зона. Всього у заповіднику є більше 500 видів рослин та більше 3 тисяч тварин, з них 69 видів занесено до Червоної книги України, а 12 – до Європейського червоного списку. Туристи можуть зустріти тут зебр, оленів, антилоп, конів Пржевальського, шотландських поні та американських бізонів та багато інших тварин. 

nk_hauz/-mb01qp1pctktucakeqs.jpg

Курорти Полтавщини

Відпочинок на полтавських курортах ідеально підійде для тих, кому хочеться усамітнитися. Зануритися у давні часи та пожити у хатинках-хуторах можна у туристичних містах і селах Великі Сорочинці, Опішня та Миргород. Саме тут є можливість відчути автентичну атмосферу, відвідавши етнофестивалі, майстер-класи з гончарства або ж скуштувавши українських вареників за давніми рецептами. При бажанні тут також можна влаштувати весілля за всіма національними традиціями. 

nk_hauz/-mb01qt1famu5aik1uvu.jpg

Водоспад Шипіт та озеро Синевір

Для тих, хто віддає перевагу відпочинку на природі, ідеально підійде перебування у гірському селищі Колочава на Закарпатті, де розташоване озеро Синевір, яке входить до списку семи чудес України. А на північних схилах гірського масиву у селі Пилипець розташований водоспад Шипіт, що сягає 14 метрів. Саме тут у вас буде можливість відволіктися від щоденного шуму та насолодитися природою. 

nk_hauz/-mb01r2hto6pldz6qsih.jpg
nk_hauz/-mb01r-ytpskhstyg29-.jpg

Дністровський каньйон

Дністровський каньйон на Прикарпатті – ідеальне місце для тих, кому до душі екстремальні види спорту. Тут у вас буде можливість відпочити і на воді, і на небі, і під землею – покататися на сапі, спуститися річкою або ж спуститися у печеру, яка за протяжністю є другою у світі. Залежно від вподобань, у вас буде можливість розкласти намет або ж орендувати житло для проживання під час відпочинку. 

nk_hauz/-mb01qwg6lgag3rklzy9.jpg