5 унікальних місць для відпустки в Україні на будь-який смак
Обществоaspi.com.ua9 дней назад

5 унікальних місць для відпустки в Україні на будь-який смак

Внаслідок карантинних обмежень багато українців змушені будуть відмінити закордонні відпустки. Втім, провести літо в Україні – це чудова нагода краще вивчити власну країну та дізнатися про нові непізнані місця.

Рожеве озеро

Лемурійське озеро, або ж Рожеве, знаходиться на Херсонщині поблизу сіл Григорівка та Нововолодимирівка. Вода у цій водоймі – рожевого кольору, вважається, що вона має цілющі властивості завдяки необхідним солям, мінералам і кислотам. Саме сюди приїжджають туристи, аби не лише відпочити, але й покращити своє здоров'я.  Місцеві мешканці здають у селі Григорівка будиночки для туристів – проживання в них може коштувати від 115 до 1100 гривень. Втім, при бажанні на озеро можна приїхати разом зі своїм наметом. 

Заповідник Асканія-Нова

Площа біосферного заповідника "Асканія-Нова", який знаходиться на Херсонщині, становить 33 гектарів, з них третина – заповідна степова зона. Всього у заповіднику є більше 500 видів рослин та більше 3 тисяч тварин, з них 69 видів занесено до Червоної книги України, а 12 – до Європейського червоного списку. Туристи можуть зустріти тут зебр, оленів, антилоп, конів Пржевальського, шотландських поні та американських бізонів та багато інших тварин. 

Курорти Полтавщини

Відпочинок на полтавських курортах ідеально підійде для тих, кому хочеться усамітнитися. Зануритися у давні часи та пожити у хатинках-хуторах можна у туристичних містах і селах Великі Сорочинці, Опішня та Миргород. Саме тут є можливість відчути автентичну атмосферу, відвідавши етнофестивалі, майстер-класи з гончарства або ж скуштувавши українських вареників за давніми рецептами. При бажанні тут також можна влаштувати весілля за всіма національними традиціями. 

Водоспад Шипіт та озеро Синевір

Для тих, хто віддає перевагу відпочинку на природі, ідеально підійде перебування у гірському селищі Колочава на Закарпатті, де розташоване озеро Синевір, яке входить до списку семи чудес України. А на північних схилах гірського масиву у селі Пилипець розташований водоспад Шипіт, що сягає 14 метрів. Саме тут у вас буде можливість відволіктися від щоденного шуму та насолодитися природою. 

Дністровський каньйон

Дністровський каньйон на Прикарпатті – ідеальне місце для тих, кому до душі екстремальні види спорту. Тут у вас буде можливість відпочити і на воді, і на небі, і під землею – покататися на сапі, спуститися річкою або ж спуститися у печеру, яка за протяжністю є другою у світі. Залежно від вподобань, у вас буде можливість розкласти намет або ж орендувати житло для проживання під час відпочинку. 

Написать комментарий