Обществоnashamama.com15 июл.

5 видів дитячої поведінки, які небезпечно залишати без уваги

Бути батьками — це здорово! Але ті з нас, у кого є діти, напевно знають, що це не завжди легко. Щоб діти були добре виховані, освічені, пристосовані до життя, потрібно приділяти цьому достатньо часу і сил. Поруч з дітьми ми розуміємо, що і самі не завжди знаємо, як себе вести в тій чи іншій ситуації.

nk_hauz/-meclivpx3iajuuszyck.jpg

Покривання Часом діти бояться розповідати про те, що стали свідками чогось поганого, тому що думають, що у них будуть неприємності через це. Деякі діти навмисно замовчують подібне, щоб провчити або домогтися схвалення. Інші дійсно вважають, що таким чином вони роблять краще, допомагають іншим.

Рішення: дитині необхідно пояснити різницю між балакучістю і пильністю. Треба спокійно вислухати дитину, не засуджувати, допомогти розібратися в ситуації і розв’язати проблему.

Суперництво між братами і сестрами Часом батьки самі провокують подібні конфлікти, навішуючи на дітей ярлики (наприклад, що один з них розумний, красивий, спортивний) або роблячи кого-небудь із братів або сестер своїм улюбленцем.

Рішення: з’ясуйте корінь проблеми і забороніть заподіяння фізичного болю. Допоможіть дітям відчути себе справжньою командою, навчіть їх справедливо вирішувати конфлікти. Поясніть, що важливо поважати почуття один одного. Постарайтеся регулярно проводити час наодинці з кожним з дітей, це допоможе підтримувати теплі зв’язки в сім’ї.

Крадіжка Дитина може почати присвоювати чуже від нестачі уваги від друзів і сім’ї, через сильне бажання володіти річчю, яка сподобалася, від нестачі розвитку моральних уявлень і волі.

Рішення: важливо ваше ставлення до того, що трапилося. Зберігайте спокій. Якщо ваша дитина взяла чуже вперше, дізнайтеся, чому вона це зробила, поясніть, що так робити категорично не можна, і попросіть її повернути (або оплатити) річ і вибачитися. Якщо це повторюється раз за разом, зверніться за професійною психологічною допомогою. Інакше може закріпитися стійка звичка.

Ставлення до оточуючих з неповагою Зневажливу поведінка може проявлятися не тільки у підлітків, але й у дітей у віці від 2 років. Молодші діти часто повторюють те, що побачили по телевізору, або копіюють дорослих або старших братів і сестер, тому що вважають це нормальним.

Рішення: розберіться, що є причиною подібної поведінки. Навчіть дітей правильно висловлювати свої емоції і бажання і зберігати спокій; вміти слухати. Якщо дитина поводиться зухвало — позбавите її привілеїв, якими вона користується.

Обман Велике значення має вік дитини. Адже у дітей до 7 років, як правило, просто дуже активна уява. Серед причин брехні експерти називають прагнення уникнути неприємностей, потреба в увазі, страх авторитарних батьків або прагнення отримати бажане.

Рішення: зберігайте спокій. Поясніть дитині важливість чесності і довіри у відносинах. Продумайте адекватне покарання, яке покаже дитині, що брехня неприпустима. Якщо обман стає для неї нормою, це може бути ознакою більш серйозної проблеми — необхідно працювати в цьому напрямку з фахівцем.

💬 Последние комментарии
Елена
Роджер с моряками США на Мальте на международном языке любви общается,не парится.,а жарится.хе.
гость
Такая же как и ее муженек. Говно всегда говно найдет.
Елена
Ахаха,ты по голым цифрам,так и бюджеты то разные,по деньгам,ты в процентном отношении говори,от уж.
Ен
Вот это я понимаю что в Украине настоящая демократия,нет неприкасаемых,как кое-где,всех если надо могут привлечь,в крайнем случае потягать по судам,как Роджера под пюмлсттм на Мальте,хе.
УПС
А Витренко какое дело. Вот суть хохла - чужой карман беспокоит. В этой стране никогда ничего не будет хорошего пока вот такие уроды тут керуют.
Гость
Не все верно. Заправленная ракета могла стоять на пусковом столе длительное время и подготовка к старту в этом случае составляля около 15 минут.
Антиелена
Нет, Ленка-целка-белка-грелка, если на счет расхитителей, то это в первую очередь к твоим США. Военные программы Пентагона - здесь просто клондайк для коррупции. Например такие программы как F-22, F-35..., всякие мошенники типа Мейдоффа и Нейдела, их таких там много... Вот, мля, почему ты вспоминаешь только РФ и не вспоминаешь пиндосию, однобокая ты свинья?