Общество24tv.ua19 июн.

6 основних помилок батьків, через які дитина виростає егоїстом

nk_hauz/-maalqcraurjmvprbavd.jpg

Зазвичай з перших днів життя діти звикають до величезної уваги до себе, але батьки повинні пам’ятати, що це не може тривати постійно. Бо якщо дорослі не змінять своє ставлення до дитини, то потім самі страждатимуть від поведінки та вчинків малечі, бо та виросте егоїстом.

Насправді егоїсти – це навіть не завжди щасливі люди, вони просто так виховані. Тому, якщо ви не хочете такого для своєї малечі, то потрібно не припускатися помилок у вихованні особистості, пише 4mamas.

Помилки батьків, через які дитина виростає егоїстом

Батьки вважають дитячі бажання та потреби найголовнішими на світі

Але таким чином не можна зробити дитину щасливою, адже через свій егоїзмом малеча завжди хотітиме все більше і більше. А коли вже дорослі не зможуть виконати якісь бажання дитини, то виникне конфлікт, з якого важко потім вийти

Батьки виконують за дітину усю роботу

В цій ситуації син чи донька не знають, що таке прибирання в будинку чи складання своїх речей, бо все роблять батьки. З часом егоїстичні риси характеру будуть проявляються дедалі більше. А в малечі зовсім не буде можливості проявити свою ініціативу та привчитися до відповідальності.

Батьки роблять із дитини ідола

Це коли батьки перехвалюють дитину за те, що потрібно і не потрібно. Але це лише нашкодить малечі, бо вона може почати цим користуватися.

Батьки стимулюють успіхи малечі

Коли батьки кажуть: "Зробиш математику – куплю шоколадку". Так знищується альтруїзм (протилежніст егоїзму) і дитина навряд чи захоче робити вчинки в житті просто так.

Батьки не вчать дітей радіти за інших і співпереживати їм

Яким би світ не став жорстоким, але є добрі люди, тому не можна уподібнюватися всім і вчити цього своїх дітей. Той, хто вміє радіти за інших, по-справжньому стане щасливим.

Батьки подають власний приклад егоїзму

Запам’ятайте, що діти все помічають, тому не дивуйтеся, що поводитимуться аналогічно. Всі дії і вчинки батьків малеча починає наслідувати. Тому показуйте на своєму прикладі, якою людиною потрібно бути.

💬 Последние комментарии
орал:)
«Астановитесь, это правакация, мы мирные путчисты!».
Панян.о4чка Воробйова Налывайко
В Україні рекордний доларовий ВВП - Владимир Владимирович Путин, рекордный, долларовый 👏👏👏👍😂😂😂😂😂😂
Весёлый Роджер
«Елена -23 апреля 2019 - Всё таки Украина социальное государство,а не какая-то африканская страна,государство как может,в силу своих возможностей помогает своим гражданам.А в Маскве последних ёжиков доедают,скоро и подкущевых выползней не останется, ..» «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, Игбун Хохлов в курсе,он из Орды в Украину перебежал,теперь здесь отъедается,…Шалапутный во всём виноват, свободу украинским военным морякам, а также Балуху и Сенцову.» «Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» «Когда пути таким открыты – растёт число антисемитов! В.Гафт»
Гость
Надо чтоб дурень одел гандон на голову и на укр телевизор подрочил
Серж
Да, Зубченко красавчик. Его уже по заглавии статей узнаю,не то что по первой строчке. Респект, Саша!!!
Весёлый Роджер
"Пропагандист" - цэ на москальском ватном Ыязыке, а на ляхово-австрийском соловьином эсперанто - "Пропагадор", цэ дюже близко к словам Дэгенератор и Пропа_Хандон, ну тот шо и у Африки Гандон! Каменяку на гиляку, пропа_Хандонов - на ножи, на ножи!
Весёлый Роджер
«Елена - 29 июля 2020 - … дупу давала,сдавала на прокат, билеты на свою дупу продавала,час пользования, десять литров 92 го,два часа 15 литров ,три часа 20 литров ,всю ночь 25 литров ,ха и пачку сигарет с зажигалкой,но то для тебя,я не курю и не пью…, а вот гроши я люблю.»
Авторские статьи
Топ новость2ч. назад
"Байрактаров на выплаты не хватит". Как китайцы хотят засудить Украину на $4,5 млрд за "Мотор Сич"
Новости дня4ч. назад
Теперь омикрон: что известно о новом штамме коронавируса и чем он опасен 3
Авторские статьи10ч. назад
Роковые обещания: из-за МВФ дегустация «пряников» отменяется…
Авторские статьи11ч. назад
Что происходит в США. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи12ч. назад
От несчастий и перегруза Украину спасёт кукуруза! 1
Авторские статьи13ч. назад
Не стоило ему лезть в гетманы Украины. Не его это дело. 1
Авторские статьи14ч. назад
Игорь Лесев: Перепалка Зеленского и Бутусова - это конфликт двух пацанов на районе 2
Авторские статьи14ч. назад
Сенсационные факты о расследовании катастрофы МН17 от Александра Коробко 2
Авторские статьи15ч. назад
Операция «имитация». Почему Кремль отказался обсуждать пленных с Эрдоганом 1