Обществоukr.media29 окт.

6 питань до себе, які допоможуть почати життя спочатку

Почати життя спочатку допоможуть певні питання до себе.

nk_hauz/CWPJgNFnR.webp

Ми звикаємо жити у звичному для нас середовищі і не виходити із зони комфорту багато років. Зазвичай, для готовності до змін нам не вистачає горезвісного "чарівного стусана". Для когось це може бути грандіозний успіх у кар'єрі у знайомих, переїзд, розлучення або просто непереборне бажання щось змінити. Хтось роками виношує думку, а потім настає точка кипіння, і людина вирішує вдатися до кардинальних змін. І у такий спосіб приходить готовність почати усе спочатку, інформує Ukr.Media.

Проте необхідно розібратися у собі. Перед вами шість питань, на які має відповісти кожен, хто хоче почати усе з нуля.

Чого я хочу насправді

На жаль, з часом дехто з нас припиняє чути власні бажання. Громадська думка, поради батьків і престиж змушують нас відмовлятися від справжніх бажань на користь того, що здається більш перспективним. Наприклад, ви усе життя мріяли жити у маленькому будиночку у горах і складати музику. Але під впливом громадської думки ви вирішили, що це занадто далека від реального життя мрія. Ви переїхали у галасливий мегаполіс і почали працювати бухгалтером, адже це прибутково і престижно. А потім раптом усвідомили, що йдете не своїм шляхом і проживаєте не своє життя. Тут дуже важливо відкинути усі нав'язані суспільством стереотипи, переконання, що обмежують, і зрозуміти, чого ж насправді ви хочете.

Що мені подобається робити

Прислухайтеся до себе і поміркуйте про те, що наповнює вас енергією і приносить задоволення? Припустимо, у дитинстві ви захоплювалися малюванням і мріяли стати художником. Батьки переконали вас, що це дурна справа — на картинах не заробиш, а для життя треба обирати більш високооплачувану і затребувану професію. Це один з прикладів того, наскільки легко ми відмовляємося від своїх справжніх бажань і прислухаємося до оточуючих. Прислухайтеся до себе і визначте, що приносить вам задоволення.

Які у мене таланти

На жаль, у багатьох людей слово "таланти" асоціюється з відомими особистостями, що стали відомими у одній області. Насправді ж, талантами володіє кожен без винятку. Важливо лише вчасно їх виявити. Є дві дієві техніки, які допоможуть визначити свої справжні таланти:

Запитайте в оточуючих, що вам найкраще вдається

Бажано питати друзів, сусідів, родичів, колег і знайомих. Члени вашої родини напевно дадуть такі характеристики, як "гарна господиня", "любляча дружина" і "турботлива мама". Це, безумовно, ваші сильні якості, але зовсім не справжні таланти.

Згадайте момент справжнього тріумфу, перемоги і гордощів

У якій сфері це було? Можливо, у підлітковому віці ви посіли перше місце на змаганнях з легкої атлетики або нещодавно керівник хвалив вас перед усіма за високий відсоток продажів.

За допомогою цих нескладних вправ ви визначите, що вам вдається найкраще. Йдіть у цьому напрямку!

Яким має бути життя моєї мрії

Детально уявіть свій ідеальний день. Продумайте, чим з ранку до вечора ви будете займатися, з ким спілкуватися, де і скільки працювати. Для когось із вас ідеальний день — це авто з особистим водієм, важливі ділові переговори, успішні угоди і насичений графік. Для когось — це світанок на березі моря, чашка кави на самоті і робота під шум хвиль. А можливо, ваш ідеальний день — це затишні капці, плед, чашка гарячого чаю і віддалена робота за комп'ютером.

Як я можу заробити

Тепер, коли у вас сформувався цілий список "хочу" і "можу", проведіть аналіз, підведіть підсумок. З'єднайте свої цілі, бажання, інтереси і таланти разом. Подумайте, як ви можете заробити на цьому? Припустимо, вам подобається спілкуватися з людьми, консультувати їх і давати поради. Друзі та знайомі відзначають у вас відмінний смак у одязі і вроджене почуття стилю. Ваш ідеальний день — це особистий кабінет, вільний графік роботи і достатньо часу на родину. Подумайте, у яких професіях ви можете реалізуватися. Це може бути фешн-блогер, імідж-консультант або персональний стиліст. Не обмежуйтеся добре відомими і часом застарілими напрямками діяльності. Ознайомтеся з новими професіями на ринку праці та знайдіть те, що ідеально підходить вам.

Що я можу зробити вже зараз

Напишіть список певних дій на папері, а краще розробіть цілий покроковий план. Щоб почати усе з нуля і реалізуватися у новій сфері, необхідно отримати нові знання і навички. Якщо ви вирішили працювати у наймі, подивіться актуальні вакансії і надішліть резюме. Якщо хочете почати власний бізнес, продумайте, де знайти перших клієнтів і як почати продажі. Після планування одразу переходьте до дій. Пам'ятайте, що почати усе з нуля ніколи не пізно. Головним є те, що ви рухаєтеся у правильному напрямку.

💬 Последние комментарии
зЕЛЕНСКИЙ, ОН НА ВСЁ ГОРАЗД!!!
зЕЛЕНСКИЙ, ОН НА ВСЁ ГОРАЗД! ОН ПИАНИСТ И пРЕЗИДЕНТ!!!
ОНИ ИСКАЛИ БЕРЕГА БЕЛАРУСИ !!!
Корабли НАТО в Чёрное море заходили не просто так! ОНИ ИСКАЛИ БЕРЕГА БЕЛАРУСИ! Не нашли и вернулись!
Гость
Ленка Шмуля сосалка с придорожной канавы дай сразу негру в жопу и утешься
Каменяр
Cocy недорого по четвергам и субботам на краковском рынке, свидомым отдельная скидка
Луна -2
Почему не читает - ему вырезки показывают ...А идея хорошая - съездить в Москву и посрать у ворот на Красной Площади - весело будет как вспомню прилет Руста ....
Луна -2
Ты помочись на портрет Зе.. и скажи заветное -Пуйло - три раза -Авось он и смилостивится и обратит на тебя внимание....И пришлет тебе на Рождество целый мешок -гороха -чтобы ты поскакал и попердел - и будет у тебя газ.свой,собственный.
Елена
Он не читает НК , болезный,и ему о написанный эх комментариях в НК не докладывают,ты съездил бы в Москву там ему всё в глаза и сказал,вот будь мужиком, давай,а в это время Роджер высасывает под мостом на Мальте из морячков шестого флота все соки,за деньги конечно.☝️