Обществоukr.mediaSep 2

6 жорстких уроків бізнесу, які можуть допомогти в житті

Іноді чужий приклад діє краще порад.

nk_hauz/KSXuYYV7R.webp

Пропонуємо кілька дотепних і жорстких сюжетів, які допоможуть вам у вирішенні проблем на роботі і в подоланні особистих труднощів, інформує Ukr.Media.

Урок 1

Дружина тільки закінчила митися, і чоловік заходить в душ. У двері хтось телефонує. Дружина швидко загортається в рушник і біжить відкривати. На порозі стоїть сусід Вася. Побачивши її, Вася каже:"зніми рушник, і я дам тобі 8000 гривень". Трохи подумавши, жінка вирішує не упускати такий шанс і через секунду знімає рушник, залишившись перед Василем зовсім голою. Той дає їй 8000 гривень і йде. Дружина одягає рушник назад і повертається у ванну. "Хто це був?"- запитує чоловік. "Василь", — відповідає дружина. "Відмінно — каже чоловік — він нічого не говорив про 8000 гривень, які мені заборгував?”

Мораль: не забувайте ділитися з усіма акціонерами інформацією про видані кредити, інакше ризикуєте опинитися в неприємній ситуації.

Урок 2

Одного разу священник пропонує черниці підвезти її. Вона сідає в машину і закидає ногу за ногу, ненавмисно оголивши стегно. Почервонівши, священник ледь управляється з кермом. Вирівнявши машину, він обережно кладе руку їй на ногу. І тут черниця каже: "Отче, пам'ятаєте Псалом 129?" Подумавши, що вона робить зауваження, священник прибирає руку. Але через деякий час знову кладе руку їй на ногу. Черниця знову каже: "Отче, пам'ятаєте Псалом 129?”. Священник знову прибирає руку і вибачається: "Вибачте, сестра, плоть слабка". Діставшись до місця, черниця важко зітхає і йде. Повернувшись до церкви, священник вирішує знайти і згадати Псалом 129. І бачить в ньому такі слова: "іди далі і шукай, вище ти знайдеш щастя".

Мораль: намагайтеся максимально добре вивчити свою роботу, інакше пропустите багато можливостей.

Урок 3

Торговий представник, секретарка і менеджер йдуть на обід і випадково знаходять чарівну лампу. З неї з'являється Джин і каже: "Я виконаю по одному бажанню кожного з вас". Секретарка вимагає загадати бажання першою: "я хочу зараз бути на Багамах, на яхті, і не думати про роботу та інші проблеми". Джин вимовляє чарівні слова, і вона зникає. Наступним проситься загадати бажання торговий представник. "Зроби так, щоб зараз я був на Гаваях, відпочивав на пляжі, з нескінченним запасом коктейлів і найкрасивішими дівчатами". Джин знову вимовляє чарівні слова, і він зникає. І тут доходить черга до менеджера. Той каже: "зроби так, щоб ці двоє повернулися в офіс після обіду".

Мораль: завжди давайте босові висловитися першим.

Урок 4

Одного разу орел безцільно сидів на дереві. Він просто відпочивав і нічого не робив. Проходячи повз дерева, це помітив маленький кролик. Він запитав орла: "а можна мені теж сидіти і нічого не робити?""Звичайно, чому б і ні", — відповів орел. Кролик сів під деревом відпочивати. Раптом з лісу вибігла лисиця. Вона схопила кролика і з'їла його.

Мораль: якщо хочете сидіти і нічого не робити, то вам для цього потрібно найвище місце.

Урок 5

Одного разу розмовляли бик та індичка. Вона почала скаржитися: "я так мрію забратися на вершину дерева, але у мене так мало сил". Бик відповів: "я можу тобі допомогти. Поклюй мій послід, в ньому дуже багато поживних речовин". Індичка склювала купку посліду, і це правда допомогло їй отримати нові сили, щоб забратися на нижню гілку дерева. Наступного дня вона поклювала ще й досягла другої гілки. Нарешті, на четвертий день, неабияк наївшись посліду, індичка гордо сиділа на вершині дерева. Але раптом її помітив фермер і збив пострілом з рушниці.

Мораль історії: ви можете досягти вершин, погоджуючись принижуватися, але це не допоможе вам втриматися там надовго.

Урок 6

Невеликий птах летів перезимувати в теплі краї. Але вже було так холодно, що він замерз і впав на землю у великому полі. Поки він там лежав, повз йшла корова і напаскудила прямо на нього. Птах раптом зрозумів, що йому стало тепло. Коров'ячий корж повернув його до життя. Птах зрадів і заспівав, щоб висловити радість. Це почула кішка. Вона підійшла до коржика, прибігши на звук. Кішка знайшла птаха, розкопала його і тут же з'їла.

Мораль:

1) не всі, хто паскудять на вас, ваші вороги.

2)не всі, хто дістають вас з бруду, ваші друзі.

3) Якщо вам добре і тепло, краще мовчіть про це.

💬 Последние комментарии
Не понял
Если реально сблизить власть с изберателем, то власть получит психическое расстройство. Если избератель получит власть с нужным ему качеством, то борьбу с властью можно будет прекратить. Если же власть хочет сохранить свое здоровье, то нужно прекратить игру во власть. И tertium, здесь, non datur.
Гость
Скорее всего Украина быстро проиграет в Гааге, по простой причине - беззаконие в Украине, будет много вопросов именно Украине, а не Россия.
Кот
Пусть покоится с миром,но,видимо собак он любил больше,чем людей!!!
е
..брехливая
Не понял
Очевидно, что власть тоже боится эффективных политических решений. Вот эта психическая особенность и может сблизить власть с изберателем.
Не понял
Украинцы не любят власть. Если действующую власть зарезать, то появится новая. Возможно, более сообразительная. Но это далеко не факт.
Не понял
Так а в чем, собственно, проблема? Какой-то избератель предъявил депутату свой политический аргумент. Здесь нет никакой угрозы для демократии. Напротив, это самый эффективный политический прием и образец для подражания в условиях прямой демократии, прямого волеизъявления. Думаю, что украинскому украинцам срочно нужно брать пример с англичан. И чем быстрее, тем лучше.