7 порад, які допоможуть переїхати на роботу у столицю
Обществоkyiv.ridna.ua13 июня 2015

7 порад, які допоможуть переїхати на роботу у столицю

Щоб переїхати на роботу у Київ, нікому не варто давати передоплати за послуги. Заробітчан часто обдурюють шахраї, які видають себе за менеджерів кадрових агентств та брокерів. Про це кореспонденту Gazeta.ua розповіла менеджер кадрового агентства Євгенія Овсієнко із Києва. “Українці все частіше подаються на роботу до Києва, – говорить Євгенія Дмитрівна. – Тут є можливість заробити більше, ніж у рідному місті. Зарплати вищі, але не на все, що пропонують, варто погоджуватися. Наприклад, із зарплатою у 4 тисячі гривень винаймати у столиці житло, купувати продукти та одягатися непросто. Треба бути готовим до високої вартості оренди, великих цін на проїзд у громадському транспорті”. За словами кадрового менеджера, щоб знімати квартиру, мати за що їсти і одягатися, та ще й відкладати гроші, треба заробляти хоча б 12 тисяч. “Знайти таку роботу у кризу непросто. Щастить програмістам і топ-менеджерам, але і їм треба іти до високої зарплати поступово. Зараз рідко заробітчани переїжджають у Київ з сім’ями, – розповідає кадровий менеджер. – Їде чоловік або дружина, винаймає койко-місце у хостелі, щомісяця висилає гроші тому, хто залишився вдома з дітьми. Багато хто шукає роботу, на якій годують. Няні і домробітниці у великих квартирах чи заміських будинках можуть ночувати на роботі”. Пропонує 7 кроків і порад, які допоможуть переїхати на роботу у столицю 1. Шукаємо роботу в інтернеті, газетах (безкоштовно) або через кадрове агентство. (Вартість послуги – один місячний оклад на майбутній посаді) 2. Шукаємо житло. Оплатити за квартиру доведеться за перший та останній місяць + послуги брокера (1/2 від місячної вартості оренди) + комунальні послуги щомісяця. 3. 1-2 розвідувальні поїздки у столицю. Для співбесіди та влаштування на роботу, аби зняти в оренду житло. 4. Якщо переїжджаєте з сім’єю: Пошук дитсадка/школи, стати на облік у київській дитячій поліклініці. За можливості через знайомих та родичів оформити київську приписку для себе і дитини. Це полегшить вступ у навчальний заклад 5. Пакуємо одяг, беремо документи і гроші. За потреби замовляємо послугу вантажоперевезення. 6. Нікому ні за що не даємо передоплати. Цього вимагають тільки шахраї. 7. Родичам залишаємо адресу і телефони, де будете проживати та працювати.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Гость
    13 июня 2015
    НЕ---лучше майдаунить --жилье бесплатное --печенье бесплатное--дури-завались и бабки не плохие и если не попадешь в небесну сотню --станешь еще хероем...
    Ответить
💬 Последние комментарии
е
Это да, но блин корректоры у нас вообще не работают что ли?..ни одно нормальное издание без них не обходится...
Хохлам хода нет
Да, это не Рио-де-Жанеро! Везёт тем хохлам у кого бабушка в Канаде... Кто продал Украины последнюю рубашку и купил билет на пороход.
Игбун Хохлов
Перепечатка с америкосовских СМИ. Даже не потрудились Фаренгейта в Цельсия перевести. 97 - 36,1 115 - 46,1 134 - 56,7
Старый хрен
Перевод дубовый, например, этот абзац абсолютно непонятный: "Исследование правительству США предположило , что коронавирус , возможно, уже циркулировал среди людей один месяц раньше , чем это было официально подтверждено, и французские ученые также представили научные доказательства того, что дела в стране были вызваны коренным штаммом вирус преобладающего периода до 2020 года китайских ученых настоятельно призвало такие доказательства не должны оставаться незамеченными и должны служить доказательством того, что расследования по отслеживанию вирусов на следующем этапе должны быть сосредоточены на странах, которые сообщили о случаях раньше, чем они были идентифицированы ранее, особенно в США."
Игбун Хохлов
Как будто я писал)
е
Елена, статья для тебя как специально..читай-перечитывай...
е
бред какой-то: "..Это произошло из-за того, что энергетические компании в Золотом штате и Техасе предупредили, что из-за жары электростанции будут отключены больше, чем обычно..".. жара у них произошла из-за того что электростанции будут отключены от жары.... Елена - и это твои высокоумные американцы...