7 причин, чому варто стати на лижі
Обществоidea.24tv.ua05 февраля 2021

7 причин, чому варто стати на лижі

Багато людей люблять кататися на лижах. Вони з нетерпінням чекають сезону, щоб поїхати в улюблене гірське місто чи село і весело та активно провести час. Але є й такі, хто категорично проти такого відпочинку.

Ми вирішили розповісти, чому для декого кататися на лижах – це велике задоволення, а для інших – випробування.

Відпочинок на гірськолижному курорті у всіх проходить інакше. Хтось любить кататися увесь день з невеликою перервою на обід, хтось хоче зробити всього декілька спусків, а дехто лише вчиться з інструктором. Якщо у цих людей запитати, чому вони люблять кататися на лижах, то вони точно дадуть вам одну із наступних відповідей:

1. Відпочинок в горах – це можливість повністю "відключитися" від робочих та особистих проблем. Мало хто зможе набридати навіть у телефонному режимі тоді, коли ви спускаєтеся з однієї з найскладніших гірок.

2. Катання на лижах – це відпочинок, який потребує великої затрати сил. Тому це своєрідний спосіб позайматися хоча б якоюсь фізичною активністю. 3. У всіх гірськолижних містах чи селах свіже повітря. Багатьох людей це приваблює, заряджає і навіть надихає.

4. Одна з головних причин любові до зимового спорту – викид адреналіну. Таку насолоду отримують не лише ті, хто катається на чорних трасах. Для кожного все індивідуально. Але сам факт отримання "дози" адреналіну манить багатьох.

Особисто для мене на лижах є все. Раніше я любив їздити на автомобілі, але катання на лижах - це щось більше. Це знімає напруження і ставить вас на крок ближче до стихії. Це повний фізичний прояв свободи, - зазначає американський актор та режисер Роберт Редфорд.

5. Також є люди, які люблять насолоджуватися краєвидами, силою та міццю гір. Ця велична краса заворожує, надихає і заряджає позитивною енергію на наступні декілька місяців.

6. Ті, хто регулярно виконують фізичні навантаження можуть сприймати катання на лижах як додатковий спосіб урізноманітнити фізичні навантаження.

7. Поїздка на гірськолижний курорт – це можливість зблизитися з рідними чи друзями. Тому, під час відпочинку можна гарно та весело провести час з найближчими.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Ответа вижу нет, всё как обычно.
Одесситка
Харьковчане, не молчите! Завтра эта дрянь может еще кого-то убить.
Луна-2
Привет Рокуча щирого гавна лечится пулей или нет кулей у лоба -так говорил знаменитый вор -по кличке сЕНЯ -КРОЛИК ..нО.. МНЕ ЕЕ ЖАЛКО .. оНА ЖЕ НЕ ВИНОВАТА ЧТО У НЕЕ ТАКИЕ ПРИШИБЛЕННЫЕ МОЗГИ.)))))
Луна-2
Да я против, потому что это противоестественно, замуж за мужика.... думаю, что и Роджер не согласится, на такое заманчивое предложение исходящее из твоих губочек
Весёлый Роджер
НЕ ПРАВА ты! Да, привет Луночка! НЕ выбьешь! Бо не из чего - вместо мозгов, куча щирого гивна! Только осиновый кол поможет, да поглубже него загнать!
Весёлый Роджер
Ну а если начнёшь отвечать, то уж и на эти СВОИ вопросы ответь, пыдар ты продажный! Мукомольные заводы, кто понастроил на Украине? Солженицин, где его слова про бомбёжку Союза атомными бомбами? Янек, где решение суда, что он вор? Кто направил гаубицы под Славянск и убил там 200 мирных украинцев? А куда эти запизденские твари стреляли не целясь, в кого? https://www.youtube.com/watch?v=njk7K10oXi4
е
а что не правильно написал? Молодая(твои многочисленные утверждения), красивая(опять таки твои постоянные заявления), е..тая(однозначно, если судить по твоим перлам и потоку сознания), сосалка(под вопросом), супер баба (вывод из твоих же собственных утверждений), а про шышыа думаю ты возражать не будешь... и в чем не правда-то??