Обществоukr.mediaApr 30

7 психотипів людей, від яких життєво необхідно триматися подалі

Викресліть їх з життя поки не пізно.

nk_hauz/-mzugoyjnryg3iicl-x3.jpg

Практичний кожен, хоч раз у своєму житті зустрічався з тими, з ким неможливо вибудувати не те, що дружній, але хоча б конструктивний діалог. Будь-які спроби спілкуватися викликають у вас негативні емоції, але для іншого все може виглядати зовсім не так, і ви цілком можете його влаштовувати як партнер, співрозмовник або друг, інформує Ukr.Media.

Єдине, що роблять токсичні люди, — це поширюють негатив, непотрібні проблеми, розбрати і напругу. З часом вони стають джерелом стресу в нашому житті. Іноді важко дистанціюватися від людей, які вам не підходять, а іноді ще важче помітити цих людей у своєму житті.

Від кого слід триматися подалі?

1. Ті, кого не цікавить Ваше життя — нескінченні монологи про "себе коханого", а те, що відбувається у вашому житті, залишається за кадром. Дружба — це рівноцінний обмін енергією, а не використання когось в якості жилетки.

2. Заважають виконувати поставлені завдання — це ті, кому не подобається ваша цілеспрямованість.Наприклад, ви хочете схуднути, а друг, знаючи про це, приносить тістечка і ображається, якщо ви відмовляєтеся або якщо ви надумали серйозно взятися за навчання (проєкт) висміює ваші спроби і каже, що нічого не вийде. Друзі завжди будуть поважати ваші рішення.

3. Драматичні особи — їх життя нагадує серіал, завжди доводиться рятувати, допомагати і розбиратися з наслідками. Справжній друг не буде постійно використовувати вас для вирішення своїх проблем.

4. Песимістичний погляд на світ — їх першим (і останнім) компліментом буде негативна оцінка. Вони не тільки живуть з почуттям, що все погано, але і вбивають в вас всю радість від життя. Познайомилася з новим хлопцем? "Ну, може, хоч цей тебе не кине!" Їдеш у відпустку? "Гарного тобі відпочинку, хоча я чула, що діра там страшна!"

5. Постійно критикують — якщо у вашому оточенні ви виявили людину, яка постійно коментує вашу зовнішність, смаки, цілі, вагу, звички і переваги так, що це вас зачіпає, то це не означає, що вона хоче вам допомогти. Такі люди просто самостверджуються за ваш рахунок. Чітко позначте межі, а якщо не допомагає — краще припинити спілкування.

6. Використовує ваші ресурси — ніколи не віддає борги, постійно щось просить без віддачі. Справа не в розмірі суми, а в проявленій неповазі. Не варто бути "дійною коровою".

7. Ті, хто краще знає, яким вам потрібно бути — він постійно намагається вас змінити. Навряд чи вам буде добре з тим, кого не влаштовуєте самі по собі, зі своїми достоїнствами і недоліками. Якийсь час ви зможете грати нав'язану роль, щоб сподобатися, а тоді натура переможе, і щастя це не принесе ні вам, ні йому.