7 психотипів людей, від яких життєво необхідно триматися подалі
Обществоukr.media30 апреля 2021

7 психотипів людей, від яких життєво необхідно триматися подалі

Викресліть їх з життя поки не пізно.

Практичний кожен, хоч раз у своєму житті зустрічався з тими, з ким неможливо вибудувати не те, що дружній, але хоча б конструктивний діалог. Будь-які спроби спілкуватися викликають у вас негативні емоції, але для іншого все може виглядати зовсім не так, і ви цілком можете його влаштовувати як партнер, співрозмовник або друг, інформує Ukr.Media.

Єдине, що роблять токсичні люди, — це поширюють негатив, непотрібні проблеми, розбрати і напругу. З часом вони стають джерелом стресу в нашому житті. Іноді важко дистанціюватися від людей, які вам не підходять, а іноді ще важче помітити цих людей у своєму житті.

Від кого слід триматися подалі?

1. Ті, кого не цікавить Ваше життя — нескінченні монологи про "себе коханого", а те, що відбувається у вашому житті, залишається за кадром. Дружба — це рівноцінний обмін енергією, а не використання когось в якості жилетки.

2. Заважають виконувати поставлені завдання — це ті, кому не подобається ваша цілеспрямованість.Наприклад, ви хочете схуднути, а друг, знаючи про це, приносить тістечка і ображається, якщо ви відмовляєтеся або якщо ви надумали серйозно взятися за навчання (проєкт) висміює ваші спроби і каже, що нічого не вийде. Друзі завжди будуть поважати ваші рішення.

3. Драматичні особи — їх життя нагадує серіал, завжди доводиться рятувати, допомагати і розбиратися з наслідками. Справжній друг не буде постійно використовувати вас для вирішення своїх проблем.

4. Песимістичний погляд на світ — їх першим (і останнім) компліментом буде негативна оцінка. Вони не тільки живуть з почуттям, що все погано, але і вбивають в вас всю радість від життя. Познайомилася з новим хлопцем? "Ну, може, хоч цей тебе не кине!" Їдеш у відпустку? "Гарного тобі відпочинку, хоча я чула, що діра там страшна!"

5. Постійно критикують — якщо у вашому оточенні ви виявили людину, яка постійно коментує вашу зовнішність, смаки, цілі, вагу, звички і переваги так, що це вас зачіпає, то це не означає, що вона хоче вам допомогти. Такі люди просто самостверджуються за ваш рахунок. Чітко позначте межі, а якщо не допомагає — краще припинити спілкування.

6. Використовує ваші ресурси — ніколи не віддає борги, постійно щось просить без віддачі. Справа не в розмірі суми, а в проявленій неповазі. Не варто бути "дійною коровою".

7. Ті, хто краще знає, яким вам потрібно бути — він постійно намагається вас змінити. Навряд чи вам буде добре з тим, кого не влаштовуєте самі по собі, зі своїми достоїнствами і недоліками. Якийсь час ви зможете грати нав'язану роль, щоб сподобатися, а тоді натура переможе, і щастя це не принесе ні вам, ні йому.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Саня
Естественно
Саня
Слишком сложно там всё...
3020
Пусть СБУ, друг Бакланов, возбудит дело в отношении ЗЕдебила, который за свою квартиру в Ялте платит налоги в доход РФ. А то, красиво кто-то в квартале, критиковал кумовство, а на деле, оба оказались пиарастами, а вместе с ними 73 процента лопоухих бабуинов.
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
см
Тогда могут пойти на чилийский вариант... А итог будет один... Вопрос времени...
РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ! уКРАИНА! РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА !!!
РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ! уКРАИНА! РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА !!!