Обществоnashamama.com13 июл.

7 тем, на які треба поговорити з дитиною

Сучасні батьки говорять з дітьми про історію, математику, літературу і хімію. Але зовсім забувають, що коли малюк виросте, він, швидше за все, не буде пам'ятати основи квантової фізики або біологію. Говоріть з дитиною на звичайні теми і в її душі це залишиться назавжди. Про що треба обов'язково поговорити з крихіткою?

Поговоріть про те, як ви її любите. Скажи це мінімум 8 разів в день і дитина буде відчувати твою любов. Поговоріть про народження дитини. Так малюк буде знати, як він потрапив в твою сім'ю. Це дуже важливо для соціального розвитку! Поговоріть про своє дитинство. Розкажіть смішні історії зі свого дитинства. Нехай малюк розуміє, що ви не завжди були дорослою і всезнаючої мамою! Поговоріть про те, як ви доглядали за малюком. Так малюк усвідомлює, що він вже підріс і вже тупає, бігає, базікає і про все питає. А був таким маленьким! Поговоріть про те, що ви - жива людина! Вам буває складно, ти втомлюєшся або погано себе почуваєш. У такі моменти мамі потрібна допомога її коханого дитини! Поговоріть про бабусь і дідусів. Не дарма наші прабабусі і прадідусі довгими зимовими вечорами розповідали своїм дітям про всіх родичів, їхні хвороби і долі. Чим краще дитина знає історію своєї сім'ї, тим більше у неї досвіду (нехай і тільки в теорії). Дуже важлива історія сім'ї при діагностиці генетичних хвороб! Поговоріть про її ім'я. Обійміть і розкажіть малюкові, як ви вибирали йому ім'я і чому саме його обрали. Це допоможе самоідентифікації малюка і розвитку його особистості. Звичайні речі можуть розповісти малюкові більше, ніж всі підручники разом узяті! Розмовляйте з малюком про життя, слухайте його думки! І тоді обов'язково між вами налагодиться зв'язок, який не розірвати ні роками, ні відстанню.

💬 Последние комментарии
е
Ты отрицаешь , что ТЫ ссыкло диванное, трясущееся от одной мысли о военкомате?))) а про толпой на одного - смотри комментарии таках как ты: "..МЫ тебя найдём, МЫ будем выгонять...итд"" и НИ РАЗУ от ТЕБЯ не прозвучало, что ЛИЧНО ТЫ подешь воевать! НИ РАЗУ!...
А ОТВЕЧАТЬ ПРИДЁТСЯ!
КРАИНЦИ! вЫ В ОТВЕТЕ ЗА ТЕХ, КОГО НАСКАКАЛИ!!!
Елена
Негра таки обосралась , лучше бы сменила квалификацию и приезжала ко мне на окружную , я бы ее быстро обучила . Там такие морды будут в спросе
О, УКРАИНА, КАК ТЫ ПАЛА...
О, СКОЛЬКО ДОЛБОЁБОВ ЧУДНЫХ РОЖДАЕТ УКРАИНСКИЙ ДУХ! ЗДЕСЬ ПЕТЯ, СЫН АБОРТОВ ТРУДНЫХ И ЗЕЛЯ КОКАИНА ДРУГ!
О, УКРАИНА, КАК ТЫ ПАЛА...
И СЕРДЦЕ РВЁТСЯ В ИССТУПЛЕНЬИ: СОВСЕМ НОРМАЛЬНОЙ ЖИЗНИ НЕТ! КАК ЗАПЛАТИТЬ ЗА ОТОПЛЕНЬЕ, ЗА ГАЗ, ЗА ВОДУ И ЗА СВЕТ?
Елена
Попавшим в базу данных миротворца предоставляю 50% скидку на анал и каждый третий отсос делаю бесплатно
ВЛАДИМИР ВЫСОЦКИЙ - ГЕНИЙ 20-го ВЕКА!!!
ВАМ НЕ НУЖНЫ НИ БОМБЫ НИ СНАРЯДЫ! НЕ РАЗДУВАЙТЕ ВЫ ВОЙНЫ ПОЖАР! МЫ НАНЕСЁМ ВАМ, ЕСЛИ БУДЕТ НАДО, УЖАСНО ТЕРМОЯДЕРНЫЙ УДАР! (В.С ВЫСОЦКИЙ).