Обществоnashamama.comAug 16

7 звичок, які допоможуть виховати щасливу та здорову дитину

nk_hauz/UM6VDdnng.jpeg

Щаслива і здорова дитина - найкраща нагорода для батьків. Сьогодні хочемо розповісти вам 7 сімейних звичок, які допоможуть і дітям, і батька відчувати себе відмінно і жити радісно.

1. Розвивайте емоційний інтелект Саме батьки відіграють визначальну роль у розвитку емоційного інтелекту дитини - роль, яка потребує від них терпіння, співчуття і витримки. Всім нам добре відомо, як важко зберігати спокій і надавати підтримку дитині, коли та б'ється в істериці, - це, мабуть, найскладніше в стосунках дітей і батьків. Такі хвилини емоційного напруження - справжнє випробування для нашої власної здатності контролювати емоції і керувати ними. 2. Їжте разом Хоча хаотичний спосіб життя сучасних сімей робить спільні прийоми їжі рідкісними, ваша присутність за столом дає набагато більше, ніж просто компанію. Діти копіюють те, як їх батьки вибирають їжу, слідом за батьками пробують щось нове і вчаться розпізнавати почуття голоду або насичення, щоб вчасно зупинитися. Чим частіше ваша сім'я їсть разом, тим більше можливостей у ваших дітей сформувати здорове ставлення до їжі і власного тіла. Більш того, ритуали спільної їжі сприяють гармонійно розвитку дітей. 3. Чи любите книги Читання перед сном - стара добра традиція, яка у більшості з нас викликає теплі спогади. Читання знижує стрес, а значить, допомагає розслабитися перед сном. І навіть коли дитина навчилася читати самостійно, не варто припиняти чудові вечірні читання. Всім дітям, і малюкам, і навіть підліткам, подобається, коли їм читають. 4. Рухайтеся Зараз як ніколи дітям необхідні фізичні вправи, оскільки, за твердженням експертів, сьогоднішнє покоління веде найбільш малорухливий спосіб життя в історії. Однак величезний вплив на цю статистику надають і батьки. Дослідження виявили: ймовірність того, що у батьків, які заохочують фізичну активність і самі займаються спортом, діти також будуть вести активний спосіб життя, підвищується в шість разів. Особливо яскравим прикладом служать мами, які займаються спортом. 5. Посміхайтеся Ось вам привід посміхатися частіше: маса досліджень показує, що люди, які часто посміхаються, мають більше друзів, ведуть більш яскраве життя і відчувають себе щасливішими. 6. Спіть Якісний сон дуже важливий для здоров'я і довголіття членів вашої сім'ї. Під час сну імунна система відновлює і омолоджує тіло. Під час сну також йдуть процеси, що регулюють емоції, настрій і поведінку. 7. Слухайте музику Музика - це універсальна мова. Вона зцілює і наповнює нас, знижує стрес і тривожність. Науково доведено, що музика знижує збудження, підвищуючи активність опіоїдних рецепторів в крові.

💬 Последние комментарии
Ольга
https://www.youtube.com/user/tamp3cords
няШмуля
...радоваться тому...об чем ты пишешь ....может ТОЛЬКО...вяселый...
Кот
Жить стало лучше...Жить стало веселее!Шея стала тоньше,но зато длиннее!!!
Кот
Не смешите мои тапки...После Бреста поляков попёрли из Великобритании пачками,а,если и из ЕЭС попросят,то куда же тогда укрруинцам деваться???
гость
ну вот ещё один альтернативный сюжет в довесок к избитому роспропагандой "полекситу" - в споре пшеков и евры куш сорвут проамериканснкий дойчеканцлер и пробританский еврокомиссар. Не получится из ЕС 4го рейха, как бы корпы и диплы Рф не играли в полит.биржу панЕвропы. Польска не случайно сейчас стала стронг - ставлю злотый, шо в этом раунде пшеки таки поставят своего белого орла вместо чёрного над рейхстагом. Почему? - а у них рабиновичи круче, и вообще в договорном футбольном матче всегда приятнее болеть за братушек-славян, чем за дойчей. Даже если главный спонсор польской фан-зоны таки сидят в лондонах и нюёрках. Хлопцям с альтернативки впадлу прочитать документы "брексита" - а напрасно, пшеки их очень внимательно изучили от корки до корки и таки нашли пару косяков, которые могут сыграть в их пользу. Они даже учли, что дойчи могут попросить наитемнейшего, чтобы тот разогрел бацьку, чтобы тот показал пшекам козу и атата. Польша получит свои хотелки, или она ... мабуть соберёт всех хохлозаробитчан и отправит мигранто-поездом в Дойчлянд за счёт канцлера. А как известно всякому роспропагандисту - там где прошёл хохол, там уже ничего не растёт. И закончится это тем. что их опять поделят - только не территориально, а банковско-финансово. В общем патовая ситуация будет ровно до вступления "непобедимых легионов Рима" на воеводство - поляки будут угрожать немцам хохлами, а немцы будут угрожать полякам москалями (а евреи будут угрожать москалям хохлами). И во всём опять будут виноваты хохлы - это же прекрасно, таки наши дурни опять будут при деле! Это уже задача решённая, - из двух неизвестных есть только одно известное. ... Профит!
Гость
Светлая память
Гость
Саетлая память...