Обществоsuspilne.mediaOct 13

96 дерев, що символізують загиблих воїнів: у Львові висадили Парк пам`яті

13 жовтня у Львові створили Парк пам`яті. Там родичі загиблих на війні сьогодні висаджували дерева. Кожне дерево – іменне. Створили парк вздовж дороги, що з’єднує Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні та Високий Замок.

Висаджували груші, яблуні та інші квітучі дерева. Допомагала садити дерево 7-річна Марія Пасевич. Її батько Іван Пасевич — старший лейтенант Збройних сил України — загинув у 2014 році на Сході.

nk_hauz/lYbw_6vnR.jpeg

"Я горджусь своїм батьком, що він захищав Україну, і я його дуже люблю і буду завжди пам’ятати і любити. Коли будуть канікули, я буду завжди сюди приходити", — каже донька загиблого військового Марія Пасевич.

Кожна родина самостійно обирала саджанці. Іван Колодій висадив яблуню у пам'ять про свого сина – Зеновія. Хлопцю було 20 років, коли він загинув.

nk_hauz/oPxQ_6D7R.jpeg

"Він був призваний по повістці в травні 2014 року. І довго не провоював, 1 вересня загинув під Луганськом, Лутугине, таке містечко. То історично так, історична така подія - заложити парк такий чудовий",— каже батько загиблого Іван Колодій.

Загалом висадили 96 іменних дерев. Саме стільки героїв із львівської громади загинули на Сході. На кожному дереві залишали іменні бірки.

nk_hauz/cxxQl6vnR.jpeg

"Таке місце має бути для того, щоб люди бачили, що в нас є війна. Щоб люди бачили, що є жертви цієї війни. Щоб всі пам`ятали не тільки теперішні, а й майбутні покоління. Тому що це герої, які поклали своє життя за Україну, за Незалежність, за мирне місто", — каже військовослужбовиця Оксана Демедюк.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!