Обществоkyiv.media13 янв.

АКТИВІСТИ ПРОСЯТЬ МІНКУЛЬТ ЗУПИНИТИ РЕСТАВРАЦІЮ ПАМ’ЯТКИ НА ПОДОЛІ — БУДИНОК ПІШОВ ТРІЩИНАМИ

nk_hauz/FPv3dc17R.jpeg

Вони припускають, що відновлювальні роботи були виконані неякісно.

Будинок-пам’ятка національного значення по вул. Сковороди 9-Б у Подільському районі Києва — під загрозою руйнування. Столичні активісти просять Міністерство культури зупинити реставраційні роботи на об’єкті, повідомляє у своєму Fb києвознавець Антон Короб.

З його слів, в будинку мали провести реставраційні роботи, однак вони начебто пішли не за планом.

«… були здійснені незаконні земляні роботи, в результаті чого була зруйнована частина пам’ятки археології місцевого значення «Культурний шар Подолу». Сьогодні унікальна будівля XVIII ст. знаходиться вже під загрозою повної руйнації. Непрофесійні дії т.з. «реставраторів» призвели до того, що на стінах будинку утворилися потужні тріщини» — йдеться в дописі.

Короб припускає, що внаслідок того, що в зимовий період було оголено фундамент, розпочався процес деформації стін.

«Оскільки мова йде про унікальну допожежну будівлю Подолу, пам’ятку архітектури національного значення, необхідно негайно зупинити т.з. «реставраційні роботи» та засипати викопані ями навколо будівлі» — додає він.

Короб зазначає, що з відповідними вимогами ГО «Системний контроль» звернулося до Міністерства культури та інформаційної політики.

В коментарях до публікації Короб припускає, що таку ситуацію в Мінкульті створюють навмисно, щоб отримати додаткове фінансування на відновлення будинку.

«… або просто криворучки, або намагаються зробити так, щоби ремонтні роботи розтягнути надовше, через нові проблеми, а з бюджету фінансування отримати не лише на 2022, а й на 2023. Заодно й археологів вижити з будівлі» — вказує він.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .