Обществоrubryka.comSep 26

Бебі-бокси повертаються. Їх знову видаватимуть у пологових будинках вже з понеділка

nk_hauz/P5IQWbNnR.jpeg

За результатами тендеру Міністерство соціальної політики оголосило компанію "Скай Трейд Україна" виробником "пакунків малюка". Це ж підприємство постачало "бебі-бокси" у пологові будинки протягом останніх років.

Про це нам повідомили у пресслужбі проєкту "Пакунок малюка".

Починаючи з 27 вересня пологові будинки та центри соціального захисту у всіх регіонах України отримають свої "бебі-бокси". Укладений договір із виробником "Пакунків малюка" дозволяє закупити 53 тисячі комплектів із загальною економією 63 мільйони гривень для держави.

Укладена угода з постачальником "боксів" є чинною до кінця 2021 року. На початку 2022 року Мінсоцполітики має провести новий тендер.

nk_hauz/CpjwZxNnR.png

Чому відбулася затримка?

Через невчасне проведення вже навесні 2021 року "Пакунків малюка" не було ніде. Останні 50 тисяч комплектів розвезли в кінці лютого.

Тендерні процедури, як вказують у проєкті "Пакунок малюка", затрималися через допущені в документації помилки, довготривалий вибір закупівельної організації та потребу внесення поправок до закону.

Що за "пакунки малюка"?

"Пакунок малюка" — допомога батькам, набір речей для догляду за новонародженим, який вони отримують у пологовому будинку. У такому пакунку є одяг, підгузки, доглядова косметика, постіль та інформаційні матеріали для батьків. "Пакунок малюка" запровадили у 2018 році.

З вересня 2020 "пакунок малюка" замінювали на грошову виплату у 5 тисяч гривень. Проте депутати не погодилися з такими змінами й ухвалили законопроєкт, який відновлює натуральну допомогу.

У березні 2021 року депутати ухвалили законопроєкт №5064, яким встановили вартість "пакунків малюка" розміром три прожиткові мінімуми для дітей до 6 років — зараз це 5 763 гривні. Автори законопроєкту кажуть, що це допоможе забезпечити якісну наповненість "пакунка" та раціональне використання коштів державного бюджету.

💬 Последние комментарии
Турки напоминают КПСС
Хакеры атаковали турков после того как правоверные тупанули с правилами в своем гостиничном бизнесе! Вот это новость!
Игбун Хохлов.
Знаменитый аж пипец. Спилберг рядом не стоял.
Гюльчатай, открой личико
помним, помним, как ещё вчера Вяликий Эрдоган с обосранной попкой, крутил педали из Османской империи... Можем повторить!
Напиток питания
Британия всегде жила плохо. И в Эдвардианскую эпоху тоже. Но не везде. А лучше Британия стала жить после успехов жидо-большевиков.
Никогда еще Британия не жила так плохо как с президентом Путиным
ВЕЛИКАЯ!!! Британия голодает, трупы уже не хоронят, а просто сваливают в Темзу сотнями тысяч. Пандемия, нехватка рабочих сил и резкий рост цен на продукты питания и даже напитки...
Золотарь
Вот где укроледокол пригодится, купленный по сходной цене!
Моя твоя не понимаю
Почему министр обороны нигде не пригодился? А Гитлер бы сказал, что даже худший немецкий гинеколог в сто раз лучше, чем лучший российский специалист.