Безвізовий режим з ЄС для українців: які будуть зміни з 2022 року
Обществоtravel.24tv.ua21 апреля 2021

Безвізовий режим з ЄС для українців: які будуть зміни з 2022 року

В Європейському союзі будуть зміни у правилах перетину кордону. Іноземним туристам потрібно буде реєструватися у спеціальній системі і платити за неї збір. Система перевірятиме і відбиратиме мандрівників, яким не потрібна шенгенська віза.

Новий візовий сервіс

Новий візовий сервіс у країнах ЄС називається ETIAS.сom – це європейська система інформації та дозволів на подорожі. Вона буде перевіряти, чи мандрівників не розшукують міжнародні спецслужби, чи не порушували вони міграційне законодавство чи не мають депортацій з країн ЄC.

Раніше цю функцію на кордонах виконували митники – завдяки сервісу аналіз має стати об'єктивнішим.

Ціни для того, щоб потрапити в ЄС

Cервіс коштуватиме 7 євро (210 гривень). Оплатити можна буде картою

Безкоштовною реєстрація буде для тих, кому більше 70 років чи менше 18

В електронній анкеті ETIAS потрібно буде вказати:

 • ім'я та прізвище (якщо воно змінювалася – обидва);
 • стать;
 • громадянство;
 • номер паспорта;
 • дату народження;
 • імена батьків;
 • адресу;
 • електронну пошту, номер телефона;
 • дані освіти та роботи;
 • перенесені інфекційні хвороби зі списку;
 • країну першого в'їзду;
 • судимості;
 • причину поїздки, в країни, де триває війна;
 • депортації з країн ЄС за останні 10 років.

Не потрібна буде реєстрація через сервіс тим, хто подорожує по візі, зокрема власникам робочої та студентської віз. А ще тим, хто має дозвіл на проживання в країнах ЄС та дипломатам.

Відповідь щодо в'їзду та виїзду мандрівники зможуть отримати одразу після того, як заповнять анкету. Авторизуватися можна просто перед посадкою на рейс.

Відколи та де буде діяти система

Запрацює сервіс з 1 січня 2022 року. Реєстрація буде спочатку добровільною – митники не будуть вимагати її, але порекомендують зареєструватися для наступної поїздки.

Перехідний період діятиме 6 місяців. Тобто з 1 липня 2022 року ETIAS стане обов'язковою умовою.

Мандрівникам потрібно буде раз на три роки підтверджувати право безвізового перетину кордону ЄС.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Ленка - щеневмерлык ! Сосешь ??? Где комментарии по этой статье ? Американцы гробов не прислали ? А чего ? В Карпатах доски ещё найдутся ?
ЛУНА-2
Ленок , ну сколько можно заезженную пластинку крутить -же сто раз доказывала что такое социальное государство и в чем отличается Украина от него - ВО -ПЕРВЫХ ЛИБЕРТАРИАНСТВО - эТО ПОЛИТИКА НЕ ОТНОСИТСЯ К СОЦИАЛЬНОЙ.путь взят именно на либертарианскую политику - где пенсий совсем не будет или будет но минимальная -Пенсии будут только у военных и судебной части населения - остальные будут жить собственные сбережения К этому нас готовят.Понимаешь все идет к тому что не будут платить денег Они хотят сделать накопительную систему - но ЕСТЬ РИСК - ПО - ПЕРВЫХ ИНФЛЯЦИЯ..во -вторых кто знает в какой банк положитть эти деньги -Банки могут лопнуть . И все сбережения пропадут .. В тертьих надо дожить до пенсии а получается так что ты всю жизнь будешь работать Сейчас подняли возраст до 63 лет Но где гарантия что возраст не поднимут о 70 лет ? ЕЁ НЕТ ...Вот и будет молодежь или уезжать, или горбатиться всю жизнь .до самой смерти.Кроме того они уменьшили отпуск - до 18 -19 дней вместо 24 дней.ВРоссии _где ежиков едят вернулись к той системе - что была .жЕНЩИНЫ ДО 55 лет , мужчины до 60 лет .Там сейчас выплачиваю.т и накопления...
е
Это не ответ, а обычный твой бред ниочем.. В ЧЕМ социальность??? Уже в ТРЕТИЙ раз подряд задаю этот вопрос, думаешь все как ты тупые и никто не видит как увиливаешь от ответа??))
Острова несвободы
Английского не знают, гамбургеры не едят, даже про американские мультики не смотрят. Атомные бомбардировки отмечают, культ императора, якудзу растят. Японские власти явно обиделись на несправедливость мирового устройства и что-то для себя задумали.
Луна-2
Идем красиво мы в Европу. На дно спускаемся все ниже. И подставляем им свою же жопу. Купаясь в собственной, вонючей жиже.
Елена
Прорвёмся,не вперой, всё будет хорошо.
е
Она ж по себе всех меряет... Сидит дома без дела, вот и считает что и остальные такие же...