Біженці з Сирії можуть використати Україну, щоб потрапити в Німеччину - ЗМІ
Обществоeurointegration.com.ua26 сентября 2015

Біженці з Сирії можуть використати Україну, щоб потрапити в Німеччину - ЗМІ

Біженці розглядають нові маршрути, щоб оминути Сербію і потрапити до Німеччини, при цьому їх шлях може пролягати і через західну Україну. Про це повідомляє сербське видання Kurir з посиланням на дані спецслужб регіону. Зокрема, за інформацією спецслужб, в турецьких таборах для біженців поширюють карти арабською мовою, на яких зображено нові маршрути міграції, які не включають Сербію. Нові маршрути пролягають з Туреччини в Грецію, Болгарію і Румунію, а також західну Україну і Польщу, звідки мігранти можуть потрапити до Німеччини і скандинавських країн. Як зазначає видання, Україна, де більше року триває війна, вперше фігурує в маршрутах біженців. "За цією картою, яку поширюють в таборах мігрантів з середини вересня, Сербія не включена в маршрути міграції. Це не означає, що вони припинять заходити в нашу країну і Македонію, однак слід очікувати зменшення потоку мігрантів", - сказав співрозмовник видання. Пошук нових маршрутів біженцями розпочався після того, як Угорщина посилила міграційне законодавство і частково збудувала стіну на кордоні з Сербією і Словенією.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей. Расчитывали на поддержку от украинских нацистов, но навальнятам наваляли по полной. Валяли по асфальту.
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей.
е
ага .... еще расскажи про вояк встречавших Петю..и на вояках тех шеврон дивизии "Мертвая голова", напомнить чья это дивизия?
е
а... так ее работа озвучивать ТУПЫХ?? покажи ка на глобусе Украины море у границ Беларуси...
е
это ж до тебя не доходит, это ж ты у нас тупая дура (сама призналась))), это ж для тебя счастье когда за тебя дяди из америки решают когда тебе спать, а когда срать.... это ж для тебя великое достижение когда кредиты дают за развал производства и обнищание народа...это ж ты за халяву удавишься..
Весёлый Роджер
ОЙ да шо ты? Ты об этом пьяному ёжику в лесу на ухо покизди! А кого спимали в форме СС-Щирая голова, зигующих на факельном шествии у Куеве? Шо опять нЫкого? Закон е, а фашистов ныма, ось таки вот дела!
Елена
Всё то у тебя записано,ты видать при Сталине столько телег на окружающих написал,вот так детально,что пол ГУЛАГа по твоим доносам сидело,ха.писака ,но не Джейн.ха.