Обществоwww.nta.ua29 дек.

Більше 300 тисяч гривень. В Україні посилили покарання для браконьєрів

nk_hauz/fN8Fl70ng.jpeg

В Україні збільшили розмір штрафів за шкоду природно-заповідному фонду.

Про це повідомив сайт Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів. Суми, які затверджували ще 2013-го року, суттєво зросли.

Відповідна постанова Кабміну стосується винятково територій і об’єктів природно-заповідного фонду:

– національних природних парків,– природних заповідників,– ботанічних садів,– дендрологічних парків.

Документ не поширюється на ліси, водні й інші об’єкти і природні ресурси, які не входять до території природно-заповідного фонду.

Порушникам доведеться заплатити за:

– знищення чи пошкодження 1-го куща півонії: було – 61 грн., стало – 1 691 грн.;– кожне дерево, зрубане чи пошкоджене до ступеня припинення росту діаметром 30,1-34 см в степовій зоні: було – 3 085 грн., стало – 85 796 грн.;– незаконний вилов сома: було – 752 грн., стало – 20 915 грн.;– незаконний вилов щуки: було – 602 грн., стало – 16 736 грн.;– незаконне добування оленя плямистого: було – 11 000 грн., стало – 305 896 грн.;– незаконне добування зайця-русака: було – 938 грн., стало – 26 081.
nk_hauz/pxDc_7A7g.jpeg

💬 Последние комментарии
Лижите задницы убийцам ваших предков .
Эдик! А ты продолжай лизать задницы убийцам твоих предков, глядишь, они передумают тебя убивать! А может быть и не передумают...
вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ!!!
уКРАИНЦИ! вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ!
Чеченский террорист
Э! Эй! Почему людей не уважаешь, отца, мать? Нужно уважать старших!
Лижите задницы убийцам ваших предков .
Эдик! А ты продолжай лизать задницы убийцам твоих предков, глядишь, они передумают тебя убивать! А может быть и не передумают...
Игбун Хохлов
https://3.bp.blogspot.com/-6zwWJTffh1A/WLyx5CMBkoI/AAAAAAAAZGc/qZYGBlzJR20YjkZc4T0fgib90X3X6emowCLcB/s1600/RED%2BTERROR%2B-%2BSOLZHENITSYN%2BNAMES%2BJEW%2BCOMMISSARS%2Bbehind%2BMASS-MURDER%2BPURGES.jpg
Весёлый Роджер
« ….Побелело темно поле, нет уж дней майданых боле, Дэ пид кожним, пид мостом, бул для Шмули - публичный дом!» «Елена…. Буду больше по теме писать,…» Россию гивном щирым обсерать! Да щиропархатых воров прославлять! Сало уронили - хероям, убийцам детей - Сала!
Игбун Хохлов
НКВД-шник расстреливает поляков. 1. А что у него за аэродром на голове? У советских офицеров были фуражки с низкой тульей. 2. У советских гимнастерок были узкие манжеты. А это выглядит как Дио на сцене. 3. Что у него на плечах? Погоны в Красной армии ввели в 1944 году. Случайно, наверное, прилепилось. 4. Опс... А что это за новомодные стринги на поляках? ))))) Очередной топорный фейк для быдла.