Обществоilikenews.com3 окт.

Більше половини українців збираються голосувати на місцевих виборах

nk_hauz/-migyxzdkmc0yphhxzmu.jpg

56% опитаних Соціологічною групою "Рейтинг" збираються обов'язково брати участь у місцевих виборах 25 жовтня, тоді як вагаються — 20%.

"56% респондентів зазначили, що обов’язково візьмуть участь у місцевих виборах. Вагаються (50/50) – 20% респондентів, можливо, візьмуть участь – ще 8% респондентів. Про малоймовірність участі у виборах зазначили15% респондентів", — йдеться у результатах опитування.

nk_hauz/-migz0yapd1_0e7nhmsk.jpg

Крім того, 59% вважають, що для партії на місцевому рівні важливіші соціально-економічні ініціативи, ніж ідеологічна позиція (14%). Соціологи заявляють, що 45% українців вважають, що для кандидата на міського/сільського голову важливіше вирішувати поточні проблеми. Майже стільки ж (43%) переконані, що йому важливіше пропонувати стратегію розвитку населеного пункту. При цьому для старших респондентів важливішастратегія, тоді як для молоді — поточні питання.

Понад 90% знають, хто є їхнім міським/сільським головою, 60% мешканців сіл колись особисто зустрічали очільника свого населеного пункту. Опитування продемонструвало, що 47% знають, хто є народним депутатом від округу, тоді як 50% — не знають. Лише третина колись зустрічали його особисто, а народних депутатів від округу частіше знають мешканці сіл, аніж містяни.

💬 Последние комментарии
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?
ера
моя бабушка...таких вяселых называла...ФетюкЪ
Елена
За 200 тысяч бурятов я не писала.
Елена
Насчёт правдивости своих комментариев я писала,зартсывай если не помнишь.
Елена
Аия туда не хожу,и нациков не люблю,сто раз писала,так шта не надо.
Елена
Отчего не позвонишь мне отчего,вечер грустен и не жду я нечего,по влюблённому я городу иду , разговорчики опять с собой веду, разговорчики вопросики опять,как тебя понять ,ну как тебя понять, почему ты не звонишь мне почему,вечер грустен и не нужен никому...