Більше половини українців збираються голосувати на місцевих виборах
Обществоilikenews.com03 октября 2020

Більше половини українців збираються голосувати на місцевих виборах

56% опитаних Соціологічною групою "Рейтинг" збираються обов'язково брати участь у місцевих виборах 25 жовтня, тоді як вагаються — 20%.

"56% респондентів зазначили, що обов’язково візьмуть участь у місцевих виборах. Вагаються (50/50) – 20% респондентів, можливо, візьмуть участь – ще 8% респондентів. Про малоймовірність участі у виборах зазначили15% респондентів", — йдеться у результатах опитування.

Крім того, 59% вважають, що для партії на місцевому рівні важливіші соціально-економічні ініціативи, ніж ідеологічна позиція (14%). Соціологи заявляють, що 45% українців вважають, що для кандидата на міського/сільського голову важливіше вирішувати поточні проблеми. Майже стільки ж (43%) переконані, що йому важливіше пропонувати стратегію розвитку населеного пункту. При цьому для старших респондентів важливішастратегія, тоді як для молоді — поточні питання.

Понад 90% знають, хто є їхнім міським/сільським головою, 60% мешканців сіл колись особисто зустрічали очільника свого населеного пункту. Опитування продемонструвало, що 47% знають, хто є народним депутатом від округу, тоді як 50% — не знають. Лише третина колись зустрічали його особисто, а народних депутатів від округу частіше знають мешканці сіл, аніж містяни.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии