Обществоwww.slovoidilo.uaJun 27

«Бориспіль» вперше потрапив до топ-15 найбільших аеропортів Європи

nk_hauz/-mdcbeap6s1zma8kuvd8.jpg

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» за підсумками січня-квітня посів 14-е місце в рейтингу найбільших аеропортів Європи за кількістю пасажирів, випередивши понад 300 найбільших аєропортів Європи.

Про це повідомив голова наглядової ради «Борисполя» Володимир Жмак, посилаючись на звіт Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI Europe).

«Згідно зі звітом АСІ Europe, в який увійшов 341 найбільший аеропорт Європи, ми випередили низку потужних аеропортів. У тому числі й аеропорти Відня, Риму, Лісабона, Афін, Мюнхена, Барселони, Брюсселя, Стокгольма, Цюріха, Мілана і Варшави. У звіті, оприлюдненому в червні, представлені дані по пасажиропотоку», — цитує прес-служба слова Жмака.

Зазначається, що «Бориспіль» вперше потрапив в топ-15 найбільших аеропортів Європи.

Також Жмак повідомив, що на травень 2021 року аеропорт «Бориспіль» вже відновив 60% рейсів щодо показників 2019 року.

«При цьому станом на травень цього року країни-учасниці Євроконтролю відновилися лише на 39% щодо 2019 року. Тому аеропорт «Бориспіль» відновлюється в півтора рази швидше. Зараз ми очікуємо повноцінного відновлення авіасполучення з країнами ЄС для активного зростання пасажиропотоку», — підсумував він.

💬 Последние комментарии
Жуть
Адский священник.
е
ТУПАЯ, Гуантанамо закрыли.... ну ТУПАЯ, с пятого раза и то не поняла....
е
ну расскажи на ЧЕМ держится курс ЛЮБОЙ национальной валюты? Давай блесни интеллектом... а доллар твой как и гривна просто фантик, не веришь? об этом даже недоумки Байден и американский министр финансов сказали... ну давай расскажи что ОНИ тоже ничего не понимают..)))
Ленка
Это форс мажор! Слава украине!
е
не его конечно, а жопу свою работящую хвали, она ж морячков под мостами ублажает..правда в америку свою поехать не можешь, видать плохо ублажаешь, не всем жопы вылизываешь, да и сосешь видать херово...работать иди, толку больше будет...
е
Привет, если дома газовая плита, то смысла особого в электрочайнике не вижу.. скорость закипания практически одинаковая, а расходы ниже
Ост
Украина особая, у неё есть активисты. Активничают, а делом Не занимаются.