Борт для евакуації українців з Уханя вилетів з Києва: запланована зупинка в Казахстані
Обществоaspi.com.ua19 февраля 2020

Борт для евакуації українців з Уханя вилетів з Києва: запланована зупинка в Казахстані

Сьогодні вночі рейс PQ7301 авіакомпанії Sky Up о 3 годині 3:01 піднявся в небо з аеродрому до Києва.

Дані про це передає РБК-Україна в середу, 19 листопада, зазначивши, що літак вилетів із запізненням на 11 хвилин. Спочатку час відряджання рейсу було заплановано на 02.50 ранку.

Повідомляється, що літак повинен буде подолати майже 7 тисяч кілометрів.

Літак з Києва попрямував до Казахстану в аеропорт Алмати та вже звідти борт відправиться в Ухань.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський у вівторок, 18 лютого, пообіцяв розмістити евакуйованих з Китаю українців в будинках політичних опонентів в Кончі-Заспі, якщо в країні не припиняться протести проти створення карантинних зон на базі санаторіїв і лікарень.

Про це повідомляє Офіс президента.

Зеленський заявив, що йому відомі організатори протестів проти евакуації українців з Китаю, і, якщо подібні акції продовжаться, він особисто відправить врятованих в їхні будинки в Кончі-Заспі.

Також повідомлялося, що в Україні розробили та випробували тест-системи власного виробництва для виявлення смертельний коронавірус з Китаю.

Крім того варто відзначити, що в Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку коронавірусу типу COVID-19 досі виявлено не було.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
ДАЖЕ папуасы. А нормальные страны типа Китая и России на нее давно плюют.
Alex
Oh, we love you too)))
Alli Gator
Wow! How my humble person revived the fucking russian trolls. How they immediately activated the puppeteers. The brains themselves do not have enough, ordinary stupid pawns, everyone writes dictated from a piece of paper of the propaganda chief. Hahaha! Stupid russian trolls, soon a new virus will eat you too. And then you will play who is wiser, of those who will not die. Fuck You bitches!
Весёлый Роджер
Ну да, семь фунфыриков Шапки, у тебя это так, легкий напиток для возбуждения аппетита или Аперитив! У тебя пальцы уже заплетаются, пробелы поставить не можешь, алкаш ты эбучий! А ещё замечания другим делает! И на вопросы простейшие уже ответить не можешь - Сколько масок прислала вам Амэрика? Скильки грошей для вас напечатала зэлэних?
Ил 2
Интересно, а Крым и Донбасс тоже выставят на продажу?
Весёлый Роджер
А пошёл как ты в 3.14зду!
Jolly Roger
This is where you reached - in your colony! This is the first American colony in Europe with white faces fat asses “Indians”! Here all the natives are waiting for a big ship, well, very big, with free gifts, glass beads and copper things, the only thing everyone dreams of is that you will bring them Lard, chunks and in chocolate like a “Mars”! They go ashore every day, sing in chorus that they are not dead yet, and wait for that ship!