Обществоwww.ukrinform.ua16 июл.

Буковинську Маланку можуть включити до переліку культурної нематеріальної спадщини

nk_hauz/-meg2gj97g3sfn5chddj.jpg

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко під час візиту до Чернівців пообіцяв підтримати включення Буковинської Маланки до переліку культурної нематеріальної спадщини.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук, передає Укрінформ.

"Розказав пану міністру також про наш унікальний проєкт «Смаки Буковини». Та отримав запевнення у підтримці включення Буковинської Маланки до національного переліку культурної нематеріальної спадщини", - йдеться у дописі.

Голова обласної адміністрації розповів, що під час відвідування області міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко прогулявся разом із Сергієм Осачуком середмістям Чернівців.

"Без спілкування в кабінеті, але з пішою прогулянкою середмістям, обговорили важливість "Великої реставрації", популяризацію туристичного потенціалу нашої області. Зокрема, й торкнулися теми авіасполучення, тому зателефонували компанії "Wind Rose" щодо покращення графіку рейсів з Чернівців до Києва", - додав голова Чернівецької ОДА.

Як повідомляв Укрінформ, під час сьогоднішнього відвідування Чернівців міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що проєктно-кошторисна документація ремонту церкви Чернівецького університету розроблена і залишилось знайти фінансування.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Еще и ленивая ТП!
Антиелена
Ха-ха-ха! Вот именно, что бюджеты разные и суммы коррупции несравнимые. В твоем посте есть хоть одна цифра? Фееричная ты дура еще и с амэриканским хером в жопе! Пи@дуй в военкомат и на украмправду! Там твое место! Как всегда все твои посты - унылое говно!
Елена
Роджер с моряками США на Мальте на международном языке любви общается,не парится.,а жарится.хе.
гость
Такая же как и ее муженек. Говно всегда говно найдет.
Елена
Ахаха,ты по голым цифрам,так и бюджеты то разные,по деньгам,ты в процентном отношении говори,от уж.
Ен
Вот это я понимаю что в Украине настоящая демократия,нет неприкасаемых,как кое-где,всех если надо могут привлечь,в крайнем случае потягать по судам,как Роджера под пюмлсттм на Мальте,хе.
УПС
А Витренко какое дело. Вот суть хохла - чужой карман беспокоит. В этой стране никогда ничего не будет хорошего пока вот такие уроды тут керуют.