Були приховані на дні Дунаю: на кордоні Одеської області з'явилося два нових острова
Обществоnovyny.live14 июня 2021

Були приховані на дні Дунаю: на кордоні Одеської області з'явилося два нових острова

Новоутворені ділянки вже зафільмували з супутника

14 червня на річці Дунай в Одеській області з’явилося нові острови. Вони піднялися з під води на кордоні зі сторони Румінії.

Про це повідомляє пресслужба Держгідрографії.

Нові острови були виявлені після аналізу матеріалів гідрографічних робіт та спостережень на місцевості, виконаних Дунайською дільницею фахівців Одеський район Держгідрографії. Оскільки на даній ділянці р. Дунай пролягає державний кордон між Україною та Румунією, про новоутворені ділянки суші повідомлена Адміністрація Державної прикордонної служби. Обидва острови знаходяться в 25 кілометрах на захід від Кілії. Найближче українське село - Стара Некрасівка, румунське - Пардіні.

Новоутворення вчені пов'язують з природною зміною русла ріки і виносом піску. Не виключено, що такі природні формування можуть з’явитися посед Дунаю з української сторони.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
3 класса церковноприходской
Пока учителя с учениками батрачат на Пана Польского, бездомные зольдаты оккупировали их Школу и победили *рускава язика* прямо в зародыше... согласно закону, который подписал президент Владимир Зеленский - все убыточные Школы, Институты и Универы пора закрывать нах ( как институт благородных девц в Смольном при Ленине) и на их месте открывать солдатские казармы, публичные дома и казино , передает «Районка»
Петров и Боширов
Путин отравил президента Кравчука боевым ядом *Новичок*, У Кравчука подтвердили его тяжелое состояние и похмельный синдром. Родственники и друзья уже приступили к дерибану его наследства - всего нажитого *непосильным* трудом
е
про тупость тебе бы промолчать...
Лена
Сколько денег на эту мразь сейчас тратят!!!!! Зайдите в детскую онкологию твари!!!!! Этому чму 87 лет. Пусть дохнет — это естественно в этом возрасте!!!!!!!! Помогите лучше этими деньгами детям суки!!!!!
Злочынна панда
А, ещё они размножали окраинцев, чтобы те вкалывали. До 52 миллионов довели поголовье
Аа
Весело тут у вас))
Оззи
Если коротко - приедут одни пидоры.