Обществоiviche.com10 дек.

Частка молоді в населенні України скоротилася майже на десять відсотків

В Україні близько двох мільйонів сімей отримують державну допомогу на дітей

nk_hauz/kLWh2B27R.jpeg

На зорі незалежності України частка дітей у загальній кількості населення країни складала 26%, а зараз – 18%. Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики України з посиланням на слова очільниці відомства Марини Лазебної.

Як зазначила Лазебна, зараз держава підтримує доходи українських сімей через 10 видів цільових соціальних допомог, якими охоплено близько 1,9 мільйона сімей, а середній розмір допомоги малозабезпеченим сім’ям з трьома і більше дітьми сьогодні складає 7 000 гривень.

Також останнім часом у 10 разів – до 100 млн грн, зросло фінансування, яке спрямовується громадам на розвиток 7 соціальних послуг, у тому числі: денного догляду дітей та дорослих з інвалідністю, підтриманого проживання, супроводу під час інклюзивного навчання, соціального супроводу при працевлаштуванні та на робочому місці та тимчасового відпочинку для батьків, які доглядають дітей з інвалідністю.

Водночас у Державному бюджеті на 2022 рік передбачено 810 млн грн для забезпечення житлом дітей-сиріт та на розвиток сімейних форм виховання.