Через COVID-19 цього року в Україні не перевидаватимуть Червону книгу
Обществоwww.unn.com.ua04 августа 2020

Через COVID-19 цього року в Україні не перевидаватимуть Червону книгу

В Україні перенесли перевидання Червоної та Зеленої книг України через те, що кошти, спрямовані на відповідну бюджетну програму, були спрямовані на боротьбу з пандемією COVID-19 в Україні. Про це у відповідь на інформаційний запит УНН повідомили у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України.

"У 2020 році планувалося виконати захід, спрямований на наукове узагальнення даних, опрацювання оригінал-макету та видання четвертої редакції Червоної книги України у рамках бюджетної програми "Здійснення природоохоронних заходів, зокрема з покращення стану довкілля" (КПКВК 2401270)", – йдеться у відповіді.

Однак змінами до бюджету затверджено перерозподіл коштів держбюджету шляхом скорочення на 100% видатків за бюджетною програмою "Здійснення природоохоронних заходів, зокрема з покращення стану довкілля" (КПКВК 2401270) – гроші спрямовані на боротьбу з пандемією коронавірусу в Україні.

"Аналогічна ситуація склалася з підготовкою до видання Зеленої книги України. За результатами виконання у попередні роки науково-дослідних робіт підготовлено пропозиції до проекту переліку рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, та типових природних рослинних угруповань, які підлягають охороні і заносяться до Зеленої книги України. Після їх опрацювання буде підготовлено зміни до наказу Мінприроди від 16.10.2009 No 545 (зареєстрований в Мін'юсті 04.11.2009 за No 1024/17040)", - додали у міністерстві.

Повідомляється, що у разі відновлення фінансування відповідної бюджетної програми у 2021 році буде заплановано перевидання Червоної та Зеленої книг України.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
американцы не верят в ваш бре
Амеры не ведутся на эту пустышку и этот миф о "гиперзвуковом" оружии. Никакой "гонки" не будет. В подтверждении своих слов, напомню как Трамп говорил о создании в Америке "супер-пупер ракеты" это такой тонкий троллинг "руськаго гиперь овонгарда"
кипчак
Мягко стелют - жестко спать! Призывают к единству, для того чтобы кого-то потом добить. С ними нужно держать ухо востро, потому что за красивыми словами всегда скрыты коварные планы и четкие цели. На публику все благостно, вот только искать нужно второе дно в их "чемоданчике".
мысли больного головачлена
Голова Член что то размышляет о меморандуме? Кто вообще разрешил таким даунам что то постить в интернете? Больным на голову разрешено "постить" только в своей больной голове.
кипчк
Есть такая профессия у украинцев, "которые в голове активисты"= шавки у ног хозяина, задницу США и Европе лизать и, по возможности, исподтишка лягнуть Россию. Ну не могут они себе другой радости в жизни найти, бедолашные.
кипчак
Неблагодарность, подлость, глупость до добра не доводят. Запад вам поможет?
вот так новость
А как этот прокремлядский сайт, опубликовал каррикатуру на плешивое пуйло? P.S. а могильный, может читать хоть на китайском, хоть на иврите, может вообще не читать, но КОМУ КАКОЕ ДЕЛО ДО ЭТОГО ?
бараний инстинкт
Ой еей! Все как всегда, хорошее это "ложь", а все "плохое", но откровенно выдуманное это правда! Мышление стада баранов!