Обществоukr.media19 окт.

Через ці 5 причин вам більше ніхто не подобається

Знову закохатися може бути важко з кількох причин.

nk_hauz/OY7UUhOng.webp

Попередні відносини закінчилися, розставання пережите, і здається, ніби ніщо не може перешкодити зустріти нове — справжнє! — кохання. Але час йде, одне побачення змінюється на інше, але ані у серці, ані у думках не залишається жодного з залицяльників. У чому ж насправді причина того, що ніхто не подобається?

Відносини закінчилися, але кохання залишилося

Ви потайки дивитеся його сторінку у соціальній мережі, передзвонюєтеся, продовжуючи спілкуватися "як друзі". Можливо, він пише по кілька смс на день, коментує ваш блог, і через спільних друзів ви дізнаєтеся новини про життя одне одного. Будь-які взаємодії з колишнім коханим, реальні або ментальні (тобто лише у вашій голові), є продовженням відносин. Вони закінчаться лише тоді, коли внутрішньої потреби у спілкуванні більше не буде. Звичайно, тут не йдеться про спільних дітей, коли спілкування переходить, швидше, у необхідність, ніж у щире бажання. Однак навіть у такій ситуації можна прожити емоції розставання: гнів, злість, образу, розчарування і з абсолютним штилем у душі підтримувати з колишнім розмови про трійки у чверті вашого сина. Завершити відносини означає припинити відчувати емоційний сплеск під час згадки про колишнього коханого, інформує Ukr.Media.

Страх нового болю

Часто після важкого розставання ми дійсно боїмося закохатися. Занурення у роботу, дітей або батьків, нескінченні вечірки і навіть побачення щовечора — це втеча від власного страху. Ми готові зробити будь-що, аби не допустити можливість знову закохатися, адже це може бути небезпечно. У таких випадках спрацьовують захисні механізми психіки, що покликані захистити від нового болю. Ми не даємо шансу почуттям розвинутися і перерости у щось більше, а часта відмовка тут — "він мені не подобається, і на друге побачення з ним не піду".

А чи було кохання

Закоханість, прихильність, теплота — будь-що, лише не кохання. Можливо, у попередніх відносинах було важливіше почуватися захищеною, а не закоханою — відносини, що побудовані на взаємовигідній співпраці, теж мають право на існування. Холодний розрахунок частіше говорить не про меркантильність жінки, а про страх знову бути розчарованою, обдуреною або кинутою. Щоб захистити себе, психіка увімкнула захист — обрати того, у кого складно закохатися. Якщо ви шукаєте певний типаж чоловіка, наприклад, турботливого тата, а не справжні почуття, то слід замислитися, який сценарій ви програєте знову й знову?

Занадто високі вимоги

"Хочу заміж за Райана Гонслінга, а на побачення звуть прості хлопці" — у такій ситуації обранця описують виключно зовні, кажучи про вік, соціальний стан і ставлення до себе, мовляв, щоб "кохав і поважав". У голові ж при цьому залишається якийсь ідеал чоловіка, зустріти якого у реальному житті неможливо. Причини можуть бути різними: або невпевненість у собі, або страх нового болю, або розчарування у попередніх відносинах. Райан, звичайно, вулицями вашого міста не ходить, і побачити його у сусідньому під'їзді навряд чи вдасться, а це означає, що є надійний захист від кохання, і можна чекати на свого принца далі.

Не знаю що таке кохання

З різних причин деякі люди можуть не мати досвіду закоханості і ніколи не відчувати, те, що інші називають справжнім коханням. Звідси й відповідний вибір партнера — швидше, через міркування, ніж через почуття. Для таких людей кохання — це про здійснення бажань іншого, служіння і жертовність. Тут можна почути фрази на кшталт "Я усе для нього робила, я його настільки кохала, а він все одно пішов". Почуття кохання у таких відносинах замінюється іншим поняттям — жертовністю, коли чужі інтереси ставляться вище за власні. Це відбувається через те, що у родині, де зростала людина, любов висловлювали через задоволення потреб когось іншого на шкоду власних. І навіть коли нема потреби поводитися подібним чином, ми знову й знову відтворюємо звичну поведінку у власних відносинах.

💬 Последние комментарии
---
Крым при Украине был АВТОНОМНОЙ РЕСПУБЛИКОЙ. При НЕДЕЙСТВИИ законов Украины крымчане признали верховенство своих интересов и желаний над интересами и недействующими законами Украины.Часть Донбасса провела референдум в ответ на противозаконное использование АРМИИ на своей территории и также не стала подчинятся недействующим законам и провела референдум по организации госсударства ,не имеющие ничего общего с Украиной.Украина этому сильно способствовала...Так что твой турчиновский понос оставь для лемберга.
Весёлый Роджер
Расскажи нам про выборы правительства на майдане!!! Цэ ж легитимно було? Это так рагули и пархатые-воры за всю краЙину голосовали? Это ы е глас щирого народа чи жадного Тупого та халявного урода? Ну так дэ там панувание?
Весёлый Роджер
«Большая война в Украине ввергнет всю Европу в кризис. Внезапное появление от трех до пяти миллионов украинских беженцев, спасающихся от российского вторжения, будет лишь одной из многих серьезных проблем», — заявил Глава Минобороны Украины Алексей Резников. Ну вот, этот пидпиндосный мудак сдал всех свидомых тварей и наконец выяснилось, скики же их загарбников Украины! И делов-то!!! ЭЙ молчуны - ны мовные, это щирой мрази всего 3-5 миллионов, а вас почти 30 миллионов!!! Чаго ж вы дрожите та пид диванами лежите?!!!
Голос разума
Состоялся не референдум, состоялась оккупация Крыма, которую пытаются до настоящего времени легитимизировать. А так называемый референдум - это не более чем пропагандисткая акция, нацеленная на придание оккупации видимости законности. Россия нарушила не только международные договора между РФ и Украиной, но и международные правовые акты, которые сама и подписывала.
Игбун Хохлов
Вот кто бы на захват административных зданий жаловался, но только не быдло майданутое.
---
о референдуме говорить уже поздно и не зачем .Он состоялся-нравится или нет ,признает его майданутое или не признает факт есть факт.Вы же не признаете референдум 1991 года,где украинцы сказали что Украина внеблоковая страна.Если бы вы это признавали ,то жили бы в свободной Украине.Донбасс и Крым ,как и вы,не признает ваших решений и теперь живет как хочет.И чем больше вас корежит ,тем лучше
Руслан
Видать у Зе совсем все плохо, раз фрик Резников делает заявления, которые имеет право делать только глава государства