Червоний Хрест реалізує в Україні кілька програм на підтримку волонтерства
Обществоwww.ukrinform.ua8 дней назад

Червоний Хрест реалізує в Україні кілька програм на підтримку волонтерства

Товариство Червоного Хреста України, уповноважена Президента України з питань волонтерської діяльності та громадська організація «Безпечний освітній простір» підписали  меморандум про співпрацю. 

Меморандум підписали у вівторок в Укрінформі. Він передбачає розвиток молодіжних програм та поширення культури волонтерства серед молоді в Україні.

«Червоний Хрест України вже багато років впроваджує проєкти спрямовані на підтримку молоді, адже волонтерство та молодіжні ініціативи є невід’ємною частиною роботи організації. Але об'єднавши зусилля з такими партнерами, як уповноважена Президента України з питань волонтерської діяльності, а також громадською організацією «Безпечний освітній простір» ми зможемо розширити перспективи та залучити ще більше зацікавленої активної молоді», - сказав Максим Доценко, генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України.

Згідно з меморандумом, насамперед співпраця передбачає розвиток освітніх спільнот через розширення волонтерства: розробка та впровадження молодіжних, волонтерських, гуманітарних та інших соціальних проєктів, програм, ініціатив і кампаній, а також створення якісних сучасних навчальних та тренувальних програм.

Крім того, буде налагоджено взаємообмін навчальними, тренувальними і розвиваючими програмами, спрямованими на розвиток особистісних, міжособистісних, професійних і спеціалізованих навичок та компетенцій.

«За останні декілька років волонтерський рух в Україні стрімко розвивається. Кількість людей, які свідомо стають волонтерами, щороку збільшується. І це прекрасний показник, оскільки волонтерський рух має колосальний потенціал у вирішенні багатьох соціальних проблем. Тому наразі наше завдання - розробити відповідні програми, аби навчати та розвивати волонтерів на всій території країни, в тому числі в найвіддаленіших населених пунктах», - зазначила Наталія Пушкарьова, уповноважена Президента України з питань волонтерської діяльності.

За її словами, такі заходи також допоможуть мобілізувати молодь та інші вікові групи до соціальної активності, сприятимуть їх залученню до реалізації соціальних заходів, участі у суспільному житті, підтримки вразливих груп населення та меншин.

«Основною місією діяльності ГО «Безпечний освітній простір» є створення такого освітнього середовища, в якому повноцінно та безпечно виховується та розвиваються молоді лідери, які морально та психологічно готові до дорослого життя, готові захищати свою державу та родину від можливих загроз. Тому участь в ініціативах, направлених на розвиток у молодих людей найкращих здібностей, які вони зможуть використовувати для допомоги собі та іншим - це і є нашим пріоритетом», - наголосив Олександр Гончар, директор громадської організації «Безпечний освітній простір».

Як зазначили учасники заходу, укладення Меморандуму між Червоним Хрестом, уповноваженою Президента з питань волонтерської діяльності та громадською організацією має дати поштовх до системного та комплексного розвитку культури волонтерства, надати молодим людям знання, а також інструменти для гарантування безпеки та соціальної допомоги, яких вони раніше не мали, що у свою чергу сприятиме побудові безпечного середовища в кожній частині держави.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
999
"Где деньги,Зин?" Явный гибрид Хлестакова с Маниловым. Что еще нас ждет? Коробочка, Держиморда,Плюшкин или все-таки Тяпкин с Ляпкиным?
999
"Прости их,Господи,ибо не ведают,что творят". (Новый Завет). Коллаборанты - это те,кто работает по указке Дж.Байдена и временной поверенной посольства США.
999
Налицо - АшиПка. Не &49,а - &40.
999
Ошибаетесь. Минимальная пенсия в декабре 2013 г - $130.В феврале 2014 г - менее &49. Во сколько раз она скукожилась?
ВОЗЬМИ СЕБЕ СВОЮ ГРЯЗЬ
Ты перепутал адресата, или ты придурок конченый не умеешь понимать смысл написанного? Забери себе всю ту гадость что ты тут высрал.
Степан
читаю и плачу!! сука, а расиянского мальчика без трусиков, тоже он на крест прибивал?
Луна-2
Роджер ну это же шутка - хотя в каждой шутке есть доля правды...))))Ясен перец- что в два часа ночи не пойдешь на предмет изучения роли в номер к знаменитому артисту....