Обществоgazeta.ua23 июл.

Чесні та з почуттям гумору: яких колег люблять на роботі

Щоб побудувати успішну кар'єру, не достатньо бути професіоналом своєї справи. Потрібно мати гарні стосунки з колегами та керівництвом. Користуватися авторитетом серед них. Якщо хочете, щоб до вашої думки дослухалися,потрібно слідувати певним порадам, пише Work.ua. Будьте чуйні У роботі та особистому спілкуванні не відвертайтеся від людей і їх прохань. Якщо маєте можливість, допоможіть з професійним питанням. Інколи важливо просто вислухати ваших колег. Тоді зможете завоювати авторитет серед них. Генеруйте ідеї Якщо знаєте як оптимізувати роботу, завжди діліться своєю думкою. Наприклад, ви кур'єр і маєте ідеї, як скоротити час на доставку. Запропонуйте їх колегам і керівництву. Якщо пропозиція варта уваги, вам будуть вдячні. Будьте обережні Обережним потрібно бути у всьому. Вчасно приходити на роботу, закінчувати проекти чітко у термін, не давати пустих обіцянок. Якщо заздалегідь знаєте, що завдання нездійсненне, відразу обговоріть це з начальством. Запропонуйте інший варіант або внесіть зміни в поточний. Не обманюйте Брехня - найгірший спосіб спілкування з людьми. Збрехавши один раз, дуже важко відновити довіру до себе. Зберігайте позитив З позитивно налаштованою людиною спілкуватися набагато приємніше, ніж з грубим і закритим колегою. Будьте привітні та веселі, заряджайте людей своєю енергією і завжди знаходите світлі сторони навіть в найскладніших ситуаціях. Залишайтеся професіоналом Незважаючи ні на що, завжди зберігайте професіоналізм. Якщо хочете, щоб вас поважали - не виходьте за рамки професійної етики.

Третина безробітних в Києві - це молодь. Зараз перебуває 3 тис. безробітних осіб віком до 35 років, що становить 32,5% загальної кількості безробітних. Водночас майже всі отримують допомогу по безробіттю. Близько 90% із них мають вищу освіту. Основними причинами молодіжного безробіття є невірно обрана спеціальність, відсутність досвіду роботи та завищені вимоги молоді до майбутнього місця роботи.

💬 Последние комментарии
МДА
Это печально. Кто такой Ермак - деятель, юрист, кинопродюсер. Помощник народного депутата Украины от Партии регионов Эльбруса Тадеева. Президент общественной организации «Ассоциация предпринимателей города Киева». То есть КПД = 0. Рукоблуд, самоучка - то есть никто.
МДА
Наконец то. Ура. А то они с голоду умирали.
эта музыка будет вечной
донецкий жуз (во главе с витей и иудой татарином) и днепропетровский жуз (во главе с бабулей и сонмом госшлюх)
е
Да...проблема,... 5 см снега при ветре 56 км/ч....Елена, это точно та супер-пупер страна, пипиской которой ты тут все время трусишь?))
е
При выезде с территории аэропорта его кортеж повернул через двойную сплошную и ему ОПЯТЬ ни чего не было! Так говоришь брехло, не неприкасаемых??)))
е
Расскажи как о отношении ТВОИХ майданных кумиров к простому населению.. Давай не стесняйся, поведай о том КАК поднятие тарифов и цен на ВСЕ с одновременным разваливанием промышленности и лишением/задержкой зарплат ПОМОГАЕТ простому и населению жить???? Ну брехло, продажное???
е
Ты о себе?))) таки да твой ТРЫНДЕЖ всегда ни о чем, НИКОГДА ни какой конкретики!