Чи може бути разом пара з різних світів?
Обществоwworld.com.ua10 дней назад

Чи може бути разом пара з різних світів?

Читаю в Ukrainians.Today сумну історію про жінку, яку покинув її чоловік. Жінка каже, що на такий розвиток подій вона ніяк не сподівалася: «Не передати словами, що я відчула, – каже вона, – коли мій коханий Максим зібрав речі і просто поїхав. Без будь-яких пояснень». Вона каже, що колись він поступив так само: покинув домівку, роботу, друзів (а він був з абсолютно протилежного нам східного регіону), і поїхав до неї. Вона думала, що на все життя, а виявилося – лише на 10 років!

Він їй сказав, що « … тут йому стало нічим дихати. Хочу додому. Справа не в тобі. Я більше тут не можу жити». І, хоч у них уже двоє дітей, він про них навіть не згадав. Читачки цієї сповіді стали говорити настільки дивні речі, що я не могла не відповісти. Одна каже: «А, може, не все так добре було, вам то добре, а йому не дуже, чи ви коли-небудь цікавились, може в цьому причина, так буває», а інша заявляє, що «… треба було їхати з ним, бо скоріше за все (так вона впевнена!), що він звав її з собою». Таке враження, що вони читали зовсім неуважно, бо не почули головного: по-перше, він тут бути не може, бо не має чим дихати; а, по-друге, він її з собою не звав! Крім того, жінка пише, що він із східного регіону, можливо, де сьогодні йде війна. А там, як виявилося, живуть люди з іншими ідеологічними цінностями, вони представники «руського миру», а не проєвропейські українці. Очевидно, її чоловік усі роки приховував ту свою прихильність, тобто жив у «озері брехні», обманюючи і себе, і свою дружину, і своїх дітей.

Навіть дивно, що він аж 10 років витримав українську ідентичність, яка оточувала його з усіх боків кожного дня. Але край терпінню приходить завжди, він більше не зміг, все йому «стало поперек горла». І що дасть їм, якщо вона буде питати: «Що з тобою?» А що він їй скаже, якщо тут більше він не може жити? Її питання тільки його роздратують та «підкинуть дров у вогонь», почнеться сварка. А навіщо сваритись, якщо треба розлучатись? З’ясовує стосунки пара, яка збирається далі йти разом, виправивши таким чином якісь наболілі помилки, а тут немає помилок. Тут двоє людей з протилежних, чужих кожному із них, світів.

Хоч у чудовому мультику «Дюймовочка» визначено правило, як можна таку пару утримати разом. Там мати-жаба із сином-жабою вкрали Дюймовочку, і несуть у болото, щоб завтра він на ній одружився. А він заглядає в шкарлупку із-під горішка, в якій спить Дюймовочка, та й каже своїй матері: «Так, вона ж така маленька, і не зелена!» А мати йому відповідає: «Поживе з нами, позеленіє!»

Отож, щоб утрималась пара з різних світів, хтось із неї (цієї пари) має «позеленіти». Часто так буває, коли дівчина з християнського чи якогось іншого світу виходить заміж за мусульманина. Її примушують «позеленіти» через прийняття його релігії, через яку вона входить в той інший, чужий їй світ. Якійсь дівчині це сподобається, якась мучитиметься усе життя, а якась втече, бо неможливо спати в одному ліжку з твоїм ворогом.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
перебросят в Европу вот тогда Россия на них и потренеруется)))
е
ЧТО построено такими как ты за СЕМЬ лет после майдана? Где ответ??
гость
ну так, ешё со времён Порошенко ходил такой анекдот - только представьте, Порошенко и бизнесмен, и президент, и верховный главнокомандующий, и глава СНБО, и все это один человек! - Угу, только на разных стадиях алкогольного опьянения.
гость
Глупости про Кубу и Фиделя Кастро, что они якобы "никогда не были коммунистами и боролись тольтко с мафией" не пишите. Достаточно прочитать работу Че Гевары "Социализм и человек на Кубе" - и все вопросы про реальные мотивы и личности кубинских революционеров-социалистов отпадут сами собой. Цитата - "Как известно, точной датой начала революционных акций, завершившихся 1 января 1959 года, является 26 июля 1953 года. На рассвете того дня группа товарищей, руководимая Фиделем Кастро, атаковала казарму Монкада в провинции Орьенте. Нападение закончилось поражением. Поражение переросло в катастрофу. Оставшиеся в живых попали в тюрьму. После амнистии они возобновили революционную борьбу. Во время этого процесса, содержащего в себе лишь ростки социализма, человек представлял собой главный фактор. Ему доверяли, выделяли не просто по имени и фамилии, но и по способности совершить поступок, определявший успех или провал поставленной задачи. Наступил этап партизанской борьбы. Она развивалась в двух различных средах. Это еще находившийся в состоянии спячки народ, массы, которые надо было мобилизовать, и его авангард, партизаны — движущая сила мобилизации, генератор революционной сознательности и боевого духа. Именно этот авангард, полагаю, стал катализатором, который способствовал созданию субъективных условий для победы. В рамках процесса пролетаризации мышления в ходе революции, охватившей наши жизни и умы, личность также была главным фактором. За каждым бойцом в Сьерра-Маэстра, достигшим какого-то высокого положения в революционных силах, стоят выдающиеся свершения. На основе этого он и получал право на повышение. ... В Кубинскую революцию недвусмысленно включалось действующее лицо, которое с тех пор будет присутствовать постоянно: народные массы Это многоликое существо не является, как предполагают некоторые, суммой однопорядковых элементов, и поведение его нельзя сравнивать с поведением послушного стада. Действительно, массы без колебаний следуют за руководителями, в основном за Фиделем Кастро. Но степень доверия, которую он завоевал у них, объясняется тем, что он полностью выражает чаяния народа и его желания, искренне борется за выполнение данных обещаний. ... Прими наш традиционный привет как рукопожатие или как "Родина или смерть". - конец цитаты. Эрнесто Че Гевара, "Марча", Монтевидео, 12 марта 1965 года.
Елена
Шо там с интервентами?
Юрий
Выбирали выбирали! и не надо списывать что выбирали лишь бы не потроха. А в первом туре мозги можно было включить? Так что не надо - не выбирали! Кино насмотрелись и 95 квартала
тт
Интересные параллели...