Обществоukr.mediaJun 27

Чи можна перебувати у відносинах і не конфліктувати

Треба з'ясовувати відносини з розумом.

nk_hauz/-mdbs-zkrjqpvbg_dxap.jpg

Відносини і шлюб — складна та динамічна система. У той час як деякі пари завжди зляться і нескінченно сваряться, поки їх зв'язок не розривається, інші взагалі ніколи не сваряться. Ми часто думаємо, що шлюб без конфліктів кращий, але це не так. Багато пар бояться відстоювати те, що їм потрібно, тому що вони не можуть уявити собі відносини, у яких можуть співіснувати зв'язок і індивідуальні потреби. Вони вважають близькість і відособленість несумісними. Їх уявлення про гарні відносини — ніколи ні про що не просити і не висловлювати свої власні потреби. Але ці потреби нікуди не зникнуть. Зазвичай вони створюють хаос у відносинах після того, як їх занадто довго придушували, інформує Ukr.Media.

Здоровий конфлікт — це початок більш здорових відносин. Коли одна людина відверто і чесно висловлює свої емоції та просить, щоб її вислухали, створюються нові відносини, які володіють більшою витривалістю. З визнання окремих потреб приходить розуміння того, який вплив партнери чинять одне на одного, і демонструє важливість їх зв'язку. Спілкування — це можливість для обох партнерів побачити свої сильні і слабкі сторони, а також встановити більш тісні зв'язки, ніж раніше.

Але деяким парам дійсно важко говорити правду. Якщо досвід раннього дитинства ускладнив розлуку з батьками, пари одружуються з очікуванням повторення подібних невдач і розчарувань. Але шлюб, що заснований на страху і уникненні конфліктів, також втрачає свою пристрасть, життєву силу і близькість, навіть якщо він заснований на кращих намірах.

Подружні пари перебувають у унікальному становищі. Якщо вони ігнорують конфлікт, вони залишаються застряглими у старих моделях і обмежені власним минулим досвідом та очікуваннями. Приймаючи конфлікт і чесно висловлюючи себе, вони отримують можливість вийти за межі своїх дитячих розчарувань і побудувати зрілі та близькі стосунки. Відносини, які засновані на заохоченні та підтримці індивідуальних потреб кожної людини, — це відносини, які можуть охопити весь життєвий шлях.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
ЭЙ МУДАК, я не участвовал в прихватизации! Бо не бул у самой передовой та прогрессивной партии Свита! Ты себя там не забудь - ворюга тушённочно-портяночный!
Весёлый Роджер
Бильше точек......... Шмуля бильше...... - бо никто не поверит, шо цэ не ты, сраколиз керивничий, шо дупой нюхает цветы!
Весёлый Роджер
ЭЙ фекалия пархатая, во первых - дай мою фразу или ссылку про это? Шо НЫМА? Эй брехло обсерун?! Я вообще такого слова НИКОГДА не писал про "террана"!!! А тильки про тебя, как ты всё до хаты воровал и как сыр в масле пархал! А ты НИ НА ОДИН вопрос так и не ответил! Тварь русофобная, мразь ты нацисткая, холуй пиндосный! А я разве сейчас про сытость народа в Союзе писал? Или как ты нацистов защищал?
е
А про свои делишки забыла склеротичка? И тебе прилетит за воровство, развал и продажу страны...
е
Напомнить тебе склеротичка про ТВОИ высказывания про аграрную супердержаву? А про "трудяжек"-контрабандистов западян? А про никому не нужный газ, который можно не покупать? А про другой твой бред??? Ась? Когда за СВОИ слова отвечать будешь, а брехло продажное???
е
Терпилу Америку в Афгане тебе напомнить? Как их бедуины с берданками выгнали?))) шо забыла, склеротичка??? А уж как ты сучка тут амерам лижешь и обслуживаешь морячков под мостами тут только ленивый не знает....
Елена
А СК России дела возбудил козлоослик,так что права ера,кому то по делам его воздастся,притом и тебе прилетит и за конец восьмидесятых и начало девяностых, ты конечно там близок к абсолютному нулю,но вина и на тебе есть