Обществоukr.media27 июн.

Чи можна перебувати у відносинах і не конфліктувати

Треба з'ясовувати відносини з розумом.

nk_hauz/-mdbs-zkrjqpvbg_dxap.jpg

Відносини і шлюб — складна та динамічна система. У той час як деякі пари завжди зляться і нескінченно сваряться, поки їх зв'язок не розривається, інші взагалі ніколи не сваряться. Ми часто думаємо, що шлюб без конфліктів кращий, але це не так. Багато пар бояться відстоювати те, що їм потрібно, тому що вони не можуть уявити собі відносини, у яких можуть співіснувати зв'язок і індивідуальні потреби. Вони вважають близькість і відособленість несумісними. Їх уявлення про гарні відносини — ніколи ні про що не просити і не висловлювати свої власні потреби. Але ці потреби нікуди не зникнуть. Зазвичай вони створюють хаос у відносинах після того, як їх занадто довго придушували, інформує Ukr.Media.

Здоровий конфлікт — це початок більш здорових відносин. Коли одна людина відверто і чесно висловлює свої емоції та просить, щоб її вислухали, створюються нові відносини, які володіють більшою витривалістю. З визнання окремих потреб приходить розуміння того, який вплив партнери чинять одне на одного, і демонструє важливість їх зв'язку. Спілкування — це можливість для обох партнерів побачити свої сильні і слабкі сторони, а також встановити більш тісні зв'язки, ніж раніше.

Але деяким парам дійсно важко говорити правду. Якщо досвід раннього дитинства ускладнив розлуку з батьками, пари одружуються з очікуванням повторення подібних невдач і розчарувань. Але шлюб, що заснований на страху і уникненні конфліктів, також втрачає свою пристрасть, життєву силу і близькість, навіть якщо він заснований на кращих намірах.

Подружні пари перебувають у унікальному становищі. Якщо вони ігнорують конфлікт, вони залишаються застряглими у старих моделях і обмежені власним минулим досвідом та очікуваннями. Приймаючи конфлікт і чесно висловлюючи себе, вони отримують можливість вийти за межі своїх дитячих розчарувань і побудувати зрілі та близькі стосунки. Відносини, які засновані на заохоченні та підтримці індивідуальних потреб кожної людини, — це відносини, які можуть охопити весь життєвий шлях.

💬 Последние комментарии
Не Елена
Слышь, старая ТП, по твоим высерам видно как ты хочешь "... человеческого доброго отношения между людьми...", ха. Ты хоть бы не позорилась тут своей тупостью. У тебя всё-таки с головой проблемы - писать всякий бред, обсирать, обязываться, а потом говорить про справедливость и добрые отношения. Лечиться надо, в Кащенко тебя не долечили.
Гiсть
Дайте пожалуйста адрес Центра по анализу, вышлю туда свой кал для анализа, "поскольку гибридные угрозы становятся более острыми" и это напрягает.
Елена
Цитаты опять
Елена
Он делает плохое, разве не видно?
Елена
Шмуля сало не ест, нельзя,а я не Шмуля,сало ем, чуть чуть
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там( прим. моё- ПОДДОНКА!!!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало! ---- «Елена -26- апреля – 2020 - Ты Луночка не особо то и пугай,.... и найти тебя времени надо пять минут, поэтому пугать меня не стоит,все под Богом ходим,ха.» ------ «Елена -21 августа 2020- Ебало закрыл сука,а то ещё пиздеть будет, уёбок.смотри у меня,жить то ге бессмертная у тебя,подонок.А Украина идёт в Европу!» Сало уронили – хероям убийцам мало!
Луна -2
Тогда пусть едет в свою благословленную Америку, и пусть поживет там, в богатой Америке.Только пусть потом не жалуется, что В Украине и России жить было лучше и сытнее, чем в богоизбранной Америке.Добрый вечер Роджер. .