Чи можна перебувати у відносинах і не конфліктувати
Обществоukr.media27 июня 2021

Чи можна перебувати у відносинах і не конфліктувати

Треба з'ясовувати відносини з розумом.

Відносини і шлюб — складна та динамічна система. У той час як деякі пари завжди зляться і нескінченно сваряться, поки їх зв'язок не розривається, інші взагалі ніколи не сваряться. Ми часто думаємо, що шлюб без конфліктів кращий, але це не так. Багато пар бояться відстоювати те, що їм потрібно, тому що вони не можуть уявити собі відносини, у яких можуть співіснувати зв'язок і індивідуальні потреби. Вони вважають близькість і відособленість несумісними. Їх уявлення про гарні відносини — ніколи ні про що не просити і не висловлювати свої власні потреби. Але ці потреби нікуди не зникнуть. Зазвичай вони створюють хаос у відносинах після того, як їх занадто довго придушували, інформує Ukr.Media.

Здоровий конфлікт — це початок більш здорових відносин. Коли одна людина відверто і чесно висловлює свої емоції та просить, щоб її вислухали, створюються нові відносини, які володіють більшою витривалістю. З визнання окремих потреб приходить розуміння того, який вплив партнери чинять одне на одного, і демонструє важливість їх зв'язку. Спілкування — це можливість для обох партнерів побачити свої сильні і слабкі сторони, а також встановити більш тісні зв'язки, ніж раніше.

Але деяким парам дійсно важко говорити правду. Якщо досвід раннього дитинства ускладнив розлуку з батьками, пари одружуються з очікуванням повторення подібних невдач і розчарувань. Але шлюб, що заснований на страху і уникненні конфліктів, також втрачає свою пристрасть, життєву силу і близькість, навіть якщо він заснований на кращих намірах.

Подружні пари перебувають у унікальному становищі. Якщо вони ігнорують конфлікт, вони залишаються застряглими у старих моделях і обмежені власним минулим досвідом та очікуваннями. Приймаючи конфлікт і чесно висловлюючи себе, вони отримують можливість вийти за межі своїх дитячих розчарувань і побудувати зрілі та близькі стосунки. Відносини, які засновані на заохоченні та підтримці індивідуальних потреб кожної людини, — це відносини, які можуть охопити весь життєвий шлях.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
wourhgowu
rkghbskrughb
Елена
И шо?
Весёлый Роджер
Луночка привет! Ну как же без ПОЛНОВОДНЫХ рек там? А как же Шмулины мосты? Он же их во сне бачил и мореманов пиндосных под ними, ну тех шо с НЕ белой попой. Ты же его дэбильные мечты в пыль превратила! Кстати Мальта, бывшая РУССКАЯ земля, но... тра -ля- ля!
Весёлый Роджер
Ну ты написал! Ты хоть подумал шо будэ со щирыми мозгами, по уши забитыми свидомым дерьмом экс.прапора Шмули, онО же тут Елен - ну цэ тот мудак, шо думувает, шо не разглядят его у жиночих труселях до колен. Он и слева-направо с трудом читает, всё жирными грязными пальцами в экран тыкает, вслух слоги составляет. А ты ему тут задом-наперёд, он же ТУПОЙ свинорылый обормот! А ты ему тут про сраных хероев е..ых у сраку! Ты ему про Сало чи про ковбасику чи про гуся ... ось и писня уся!
Весёлый Роджер
А у долбоЭбов прапоров, на ящиках тушёнки плесень растёт! Ы шо? А в Антарктиде пингвины литают та на мове спивают! Ы шо?
Весёлый Роджер
Ну по поводу высокой травы не знаю, не видел - хотя что вы считаете высокой? И по поводу гадюки -туда же. Вообще-то там есть легенда, что Святой апостол Павел, в 0060 году н.э. потерпев кораблекрушении у её берегов, доплыл до берега и был там укушен змей. Он проклял там всех ядовитых змей, с тех пор они там все НЕ ядовитые. Вроде их там 4 вида - короче, я ни одну не встречал. Может вы на Гозо были? или на Комино? Каменные пляжи это на севере и на ю-востоке. Как я понял до Золотого пляжа и до Голубой лагуны на Комино - где построен городок для съемок Вестерна вы не доехали. В этой лагуне снималось много фильмов: Граф Монте Кристо, Трой и др. см в поиске. А вот изв. фильм "Голубая лагуна" не там.
111
Не, думаю, что одного перехода на латиницу - мало. Нужно ещё чтобы читать и писать наоборот: справа налево:!)) Ukars iniarku! Mayoreh Alars!