Обществоukr.media23 сент.

Чи не заважаєте ви дитині дорослішати: кілька важливих ознак

Не завжди батьки розуміють, що шкодять своїм малюкам.

nk_hauz/MFmJ4ONnR.webp

Ми хочемо для своїх дітей найкращого, проте часто наше прагнення виростити щасливу дитину обертаються прямо протилежним результатом. Про те, яких помилок неймовірно часто припускається середньостатистичний батько, ми й розповімо, інформує Ukr.Media.

Зайвий контроль

Зазвичай, жорстким контролем люблять зловживати батьки, якими керує страх. Цей страх може стосуватися втрати дитини, хвилювання, а що скажуть інші батьки, якщо не вдасться виховати, або ж просто ірраціональний страх за майбутнє свого малюка. Чи варто говорити про те, якою тривожною і несамостійною може вирости дитина у таких батьків? Важливо пам'ятати, що страх існує лише у нашій голові, реальності він у більшості випадків не стосується. Щоб не приносити дитині великого душевного дискомфорту, почніть з себе — боріться зі своїми страхами, не перекладаючи їх на дитину.

Ви порівнюєте дитину з іншими

Багато мам і тат просто обожнюють навішувати ярлики і, природно, у кожному віці їх дитини чадо має відповідати очікуванням. Якщо дитина лише пішла до школи, батьки одразу ж говорять про те, що буквально з першого дня дитина зобов'язана вміти читати і рахувати, а якщо не вдається, вона просто засмутить маму й тата. Або ж інша ситуація, коли на молодшого школяра перекладають відповідальність за молодших дітей, вважаючи, що дитині варто дорослішати. Зрештою ми отримуємо таку ж тривожну дитину, як і у першому нашому пункті. Сильна тривожність змушує сумніватися у собі і відмовлятися від шансів, які буде давати життя у дорослому віці. У якомусь сенсі, дитина буде завжди чекати на ваше схвалення, навіть коли сама стане батьком. Саме тому важливо припинити себе порівнювати.

Ви змушуєте дитину відчувати провину

Дуже часто батьки уникають своєї відповідальності за негативні почуття, перекладаючи цю відповідальність на дитину. Малюк стає винуватцем мало не усіх негараздів. Згодом серйозність звинувачень буде лише зростати. Усе це призводить до того, що дитина перебуває у постійному роздумі — яким чином не засмутити маму чи тата. За цими переживаннями вона пропускає своє життя, чекаючи, що ось зараз, нарешті, мама її помітить і оцінить, адже вона усе робить для того, щоб рідна людина не засмучувалася. Таким чином розвивається жага до пошуку батьківської любові, яка штовхає вже дорослу дитину у нездорові відносини з майбутнім партнером.

💬 Последние комментарии
Не Елена
Слышь, старая ТП, по твоим высерам видно как ты хочешь "... человеческого доброго отношения между людьми...", ха. Ты хоть бы не позорилась тут своей тупостью. У тебя всё-таки с головой проблемы - писать всякий бред, обсирать, обязываться, а потом говорить про справедливость и добрые отношения. Лечиться надо, в Кащенко тебя не долечили.
Гiсть
Дайте пожалуйста адрес Центра по анализу, вышлю туда свой кал для анализа, "поскольку гибридные угрозы становятся более острыми" и это напрягает.
Елена
Цитаты опять
Елена
Он делает плохое, разве не видно?
Елена
Шмуля сало не ест, нельзя,а я не Шмуля,сало ем, чуть чуть
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там( прим. моё- ПОДДОНКА!!!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало! ---- «Елена -26- апреля – 2020 - Ты Луночка не особо то и пугай,.... и найти тебя времени надо пять минут, поэтому пугать меня не стоит,все под Богом ходим,ха.» ------ «Елена -21 августа 2020- Ебало закрыл сука,а то ещё пиздеть будет, уёбок.смотри у меня,жить то ге бессмертная у тебя,подонок.А Украина идёт в Европу!» Сало уронили – хероям убийцам мало!
Луна -2
Тогда пусть едет в свою благословленную Америку, и пусть поживет там, в богатой Америке.Только пусть потом не жалуется, что В Украине и России жить было лучше и сытнее, чем в богоизбранной Америке.Добрый вечер Роджер. .