Чи призведуть обмеження на кордоні до колапсу: пояснення Держприкордонслужби
Общество24tv.ua15 марта 2020

Чи призведуть обмеження на кордоні до колапсу: пояснення Держприкордонслужби

Керівник Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко запевняє, що закриття частини контрольно-пропускних пунктів на кордонах не призведе до колапсу. Мовляв, такі обмеження уже діють, але з боку наших сусідів, а не самої України.

Більшість наших сусідів вже ввели обмеження щодо іноземців, до переліку яких потрапляють і українці, зазначив Дейнеко під час урядового брифінгу щодо карантину в Україні.

Громадяни України вже обмежені у праві в'їжджати на територію суміжних держав, перетинати їхню територію транзитом. Тож рух на кордоні буде суттєво обмеженим не завдяки розпорядженню українського уряду, – пояснив голова ДПСУ.

Тому прикордонники не очікують, що після обмеження діяльності КПП на українському державному кордоні будуть якісь пікові обмеження.

Обмеження на кордоні: коротко

На період дії карантину в Україні закрито частину контрольно-пропускних пунктів на кордоні. З 230 працюватимуть лише 123. Водночас для іноземців тимчасово заборонять в'їзд в Україну. Обмеження не стосуватимуться лише певних категорій іноземних громадян:

 • Іноземців, які мають дозвіл на тимчасове або постійне проживання в Україні;
 • Представників міжнародних організацій;
 • Дипломатів, акредитованих в Україні;
 • Тих, хто матимуть спеціальні дозволи від МЗС, отримані за особливих обставин;
 • Дітей або інших членів сімей громадян України.

Крім того, з 17 березня Україна призупиняє будь-яке авіасполучення. Тож громадянам України, які під час епідемії коронавірусу залишаться за кордоном, після 17 березня можна буде повернутися лише сухопутним шляхом.

1 комментарий

Написать комментарий
 • Гость
  15 марта 2020
  Уже коллапс! Из стран, граничащих с Польшей в Украину невозможно проехать через территорию Польши! Нужна договоренность с Польшей о "гуманитарном коридоре"! И контроль за ценами за перевозки! Они уже занебесные!
  Ответить
Авторские статьи