Чим дезінфікувати смартфони?
Обществоitsider.com.ua23 сентября 2020

Чим дезінфікувати смартфони?

Головні атрибути епохи самоізоляції – антисептики для рук і медичні маски, але хочу звернути вашу увагу на ще один не менш важливий момент – гаджети.

Мобільні телефони вже давно стали нашими вірними провідниками в рішенні всіх побутових завдань. Чи можете ви уявити вилазку до найближчого магазину або прогулянку з домашнім улюбленцем без смартфона? Як справи по дому, так і будь-який вихід з нього проходять з телефоном або в руці, або в кишені одягу.

Що ми робимо, виходячи кожен раз з дому? Вірно. Хапаємося за дверні ручки, натискаємо кнопки ліфта, беремо в руки товари в магазині, які до нас сотні разів брали інші люди, і періодично тримаємо в руках мобільний телефон.

Приходимо додому. Миємо руки, беремо в черговий раз смартфон, викладений на полицю або ліжко і … Питається – навіщо мили руки?.

Думаю, ви добре розумієте ту ланцюжок, завдяки якій телефон стає головним носієм патогенних мікроорганізмів . Часом страшно уявити, з яких публічних місць мікроби потрапляють на екран смартфона, через що він стає в 10 разів брудніше унітазу.

Деякі фахівці заявляють, що дезінфекція носяться пристроїв важливіша, ніж носіння лицьових масок – коронавірус виживає на скляних поверхнях до декількох днів.

Чим очищати смартфон? Офіційна рекомендація Apple і інші компанії радять робити це м’якими серветками з мікрофібри, змоченими в 70% ізопропілового спирту. Не рекомендується використовувати відбілюючі речовини (перекис водню).

Важливо – витримуйте час! Зараза не гине моментально – залиште гаджет в «візуально вологому» стані не менше ніж на хвилину.

Коли потрібно дезінфікувати? Після кожного «виходу в світ». Причому спочатку обробили смартфон, а вже потім вимили руки.

Ця рекомендація актуальна не тільки в період поширення вірусу , але і в будь-який інший час. Прикладаючи телефон або руки після використання гаджета-на-віч, ми кожен раз переносимо мікроби на зони поблизу слизових оболонок

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
И как-то так.
Гость
Афонский призыв. И "посмотреть на недоброжелателя с сочувствием: ведь он поступает плохо не от хорошей жизни, а может, и вовсе не хочет сделать никому зла, просто не знает, как можно иначе...". … "Застарелая зависть их мучит, убогих, В этой зависти вечной и рождается зло" (Ив. Печерников).
Гость
А отзывы...
Гость
"Застарелая зависть их мучит, убогих, В этой зависти вечной и рождается зло" (Ив. Печерников).
Гость
"Застарелая зависть их мучит, убогих, В этой зависти вечной и рождается зло" (Ив. Печерников).
Гость
"Застарелая зависть их мучит, убогих, В этой зависти вечной и рождается зло" (Ив. Печерников).
Елена
А я и не спорю что могла повредиться психика,все мы люди и исключить ничего нельзя,человек живое существо и он слаб и уязвим, только Весёлый Роджер это Зло,Зло оно вечное,к сожалению,но я ему желаю здоровья и долгих лет жизни,я это искренне говорю.А Украина идёт в Европу.Слава Украине! Роджер цитатник не выключет, дурень.ха.