Чого категорично не можна їсти водієві перед поїздкою після застілля
Обществоaspekty.net21 ноября 2019

Чого категорично не можна їсти водієві перед поїздкою після застілля

П’ять продуктів, що підсилюють запах перегару з похмілля. Прийнявши напередодні ввечері зайву порцію алкоголю, з ранку багато водіїв, замість того, щоб зовсім відмовитися від поїздки за кермом, намагаються приглушити запах спиртного з допомогою певних продуктів. Часто вони навіть не підозрюють, що роблять тільки гірше, інформує Ukr.Media. Які ж продукти посилять запах перегару? Найголовніше, щоб у людини вистачило розуму не похмелитися. А крім того, в такому стані категорично не можна приймати будь-які та особливо седативні препарати. Що стосується продуктів, то багато хто впевнені — чим більше поїсти, тим менше буде перегар. Але все питання в тому — про які конкретно продукти йде мова. Адже багато з них навпаки посилюють алкогольний запах. Квас Якщо у когось в результаті похмільного синдрому до знемоги пересохло в горлі, і він вирішив вгамувати спрагу квасом — це далеко не найкраще рішення. Знаменитий напій являє собою продукт бродіння, і від нього у будь-якому випадку залишається підозрілий запах. А вже якщо чоловік напився квасу, то разом з перегаром погіршиться загальний стан здоров’я, і не виключено, що до нього повернеться легкі веселощі. Кефір Ще один продукт бродіння, який підсилить «винний дух» — кефір. Як і багато інших кисломолочних виробів, цей напій містить зовсім невелику дозу алкоголю. Але, повірте, цього вистачить, щоб спровокувати відчутне амбре з рота. Так що акуратніше з кисляком, кумисом і йогуртом, виготовленим на основі біфідобактерій. Фрукти Деякі фрукти, особливо багаті різними органічними кислотами, і їх прийом також може викликати специфічний запах з рота, який нагадує перегар. Наприклад, яблука, виноград, апельсини, ягоди. Попри те, що для багатьох фрукти входять у звичний здоровий сніданок, після рясних узливань напередодні вранці від них краще утриматися. Розсоли Можливо, розсіл вранці злегка відтягує похмільні дурощі, але запашок від органічних консервантів залишається вельми характерний, і вже в поєднанні з «винним духом» ефект буде відповідним. Також не варто зловживати перед поїздкою і солоними та маринованими огірками, помідорами, патисонами, черемшею, квашеною капустою та іншими закусками подібного роду. Часник Різкий запах часнику з рота сам по собі викликає в навколишніх неприязні, причому його легко переплутати з перегаром. Неважко здогадатися, що буде, якщо ще і з похмілля пожувати зубчик — інший. Для доблесних поліцейських це буде справжнім сюрпризом, який важко не помітити. Так що в таких випадках не варто смакувати не тільки часником в чистому вигляді, але і ті страви, де він присутній як приправа.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
И еще кое -что добавлю .А тебя не смущает то , что ты пользуешься электричеством и углем вырабатывающим в Донбассе? Неужели ты думаешь, что тебе впаривают электричество из Африки -по схеме Роттердам +?
гость
а ты всегда такой крутой и смелый? или только тогда ,когда задница зудит?
Луна-2
Привет милай Ну-с что нового я сказала ....Ничего ... ЭТО ВО -ПЕРВЫХ .вО- ВТОРЫХ -веди себя прилично, и не провоцируй на скандал ..Если ты этого не хочешь.А эта дама -волонтерша Так и просилась на скандал- если записывала на телефон -Спросишь - зачем?Да, наверно, показать себя в выгодном свете -как же я героиня -защитница украинского языка и общественно -полезного мероприятия... А ты понимаешь ли, что она обозлила этим своим записывающим телефоном - всех тех, кто сидел в маршрутке? Именно телефоном - ведь не все люди хотят, чтобы их записывали и рекламировали по интернету... Нельзя, понимаешь, ли ты своей дубовой головешкой, подносить спичку к пороху - иначе взлетит все к чертовой матери и Твоя национальная идея -тоже. И еще милай , если тебе противно читать -То чего же ты отвечаешь мне.....Нормы поведения для всех- пкоа еще не отменяли ..Чао дорогуша!!!!
валя филлипова кончай
Что за дичь, тут пишет упоротый кремлядский авторишка?
алахуакбар
Как интересно, мусульманский террорюга статейки пишет! "Мудакдинов" ты с гор спустился за спичками, а увидел зажигалку и решил остатся? Черножопая обезьяна!
кремлядь заткнись
Противно тебя, кремлеблядь читать! Сородичей своих из днобасса защищаешь, мразь?
даунбасянская падаль вылезла
Даунбасянская рожа так и просит кирпича, но гуманее все же расстрел! Вы откуда? Из днобасса! Сразу видно ПИДАРАСА! Что за бладский регион, что не житель, то ГОНДОН!