Чого найбільше бояться молоді батьки: найпоширеніші питання
Общество24tv.ua20 ноября 2019

Чого найбільше бояться молоді батьки: найпоширеніші питання

Молодих батьків часто охоплює паніка через брак досвіду у вихованні дитини. Це нормально, адже майже всі батьки в перші дні та навіть місяці перебувають у невизначеному стані між криками про допомогу та "що я взагалі роблю".

3. Він не мало їсть? Немає необхідності постійно вимірювати і вести облік грамів і мілілітрів, або будити дитини за розкладом кожні 2 години, щоб він поїв. Також абсолютно нормальна ситуація, коли малюк засинає, не доївши. Батьки можуть розбудити дитину, злегка полоскотавши його за ніжку або вухо, якщо малюк заснув занадто рано. Але якщо дитина залишить 15 мілілітрів суміші в пляшечці, він не помре з голоду. 4. А він повинен так виглядати? Не всі немовлята виглядають так, як в рекламі підгузників. І це теж нормально. 5. Такі какашки – нормальні? Дитячий туалет виглядає дивно, як і пахне. Але це не страшно. (Лише якщо побачили кров – зв'яжіться з лікарем).Нижче описані 5 речей, які найбільше хвилюють кожного з новоспечених батьків. Про це розповів педіатр Олександр Сиволобов, передає видання "Обозреватель". 1. Він дихає? молоді батьки часто прокидаються в холодному поту посеред ночі, аби переконатися, що дитина дихає. Інколи вони навіть стоять біля ліжечка і придивляються, як рухається грудна клітка дитини при вдиху і видиху. Не треба соромитися цього. Так роблять всі. 2. Він не надто багато спить? Для немовлят абсолютно нормально спати майже цілий день у свої перші тижні, близько 18 годин за добу. Малюк прокинеться, щоб поїсти, забруднити підгузник чи просто, аби подивитися на вас близько 10 хвилин, а потім знову засне.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Да таки точно Юрий, это наш запор-заднемотор, он сразу от спячки просыпается, как только Р.Ищенко с А.Роджерсом тут появляются. Единственно, для меня всё загадка, никто его идиота и анархиста русофоба не читает, его портянками … подтирают, но один хрен, ему не лень!!! строчить такую тягомотную ахинею тут почти каждый день. Это, как правило, у шизоидных лиц бывает, для них цель - юбер алес! Тем более, сейчас осень, их просто распирает, вылить своё дерьмо, с криком, вы шо меня забыли – таки вот оно!
Весёлый Роджер
Пидтримаю тоби! Гидность сосать рагулЯм!
Весёлый Роджер
Тааак, а как это вы здесь баба ера, вы же попрощались навсегда с этим сайтом? Или это не вы були? Вы меняли свой ник на Вера?
Елена
Рагулям сосать гидинсть
----------
Где независимость. Хазяева даже не прячутся, во обнаглели.
--------
Центральная власть оказалась продажной и трусливой ,не самостоятельной.
---------
Во время майдана понимая ,что агрессивное подготовленное оплачено меньшинство навязывает всей Украине волю зарубежья и каких убежавших перекрасившихся в свое время бендеровцеВ и ихних потомков-- я сдесь же писал УКРАИНЕ НУЖНА ФЕДЕРАЦИЯ ДЛЯ ЕЁ СУЩЕСТВОВАНИЯ.
Авторские статьи