Чого не вистачає для щастя? Науково доведені способи стати щасливішими
Обществоukrhealth.net17 июля 2020

Чого не вистачає для щастя? Науково доведені способи стати щасливішими

Вчені присвячують багато досліджень тому, що робить людей щасливими. Можливо, їх висновки допоможуть зробити життя трішки краще.

Нобелівський лауреат Деніел Канеман вважає, що не можна заперечувати зв’язок щастя і грошей, хоча він не є абсолютним. Тому, щоб стати щасливим, потрібно знайти спосіб більше заробляти. Але, як зазначає Канеман, є відмітка, після якої сума доходу вже не викликає захват – 70-90 тисяч доларів на рік. Якщо перерахувати в гривнях, вийде, що в місяць треба заробляти 10-13 середніх зарплат в залежності від регіону.

Не виходить збільшити дохід? Не впадайте у відчай, є ще багато способів стати щасливішими. Так, вчені з London School of Economics з’ясували під час опитування, що одружені люди частіше вважають себе щасливими. Особливо це стосується чоловіків, у жінок відсоток трохи нижче.

Експеримент Гарвардського університету, який досі не завершився з 1938 року, показує, що самотність призводить до депресії і нещастя, тому важливо будувати відносини з людьми.

А дітей заводити вчені не радять – серед людей, що мають дітей, рівень щастя нижче, ніж у бездітних. Звичайно, це не скасовує того, що бути батьком – вже щастя. Згідно з дослідженням, батьки, діти яких виросли і переїхали у власне житло, стають щасливішими.

Ще можна переїхати в країну з кращим рівнем життя. Для початку варто переконатися, що ви здатні забезпечити собі заробіток і скоріше оформити легальний статус – отримати громадянство буває дуже складно, але зареєструватися в якості мігранта потрібно обов’язково.

Найцікавіша порада, яку дав психолог Віктор Франкл, – не замислюватися про сенс життя. Він розповів про дослідження, яке показало, що люди, які шукають смисли і прагнуть до досягнень менш щасливі ніж ті, хто не «створює собі додаткових проблем», а живе максимально безтурботно.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
такие очень нужны
а там глядишь и бульбашия на запад рванет
е
а американских моряков так регулярно тут упоминает так это наверное воспоминания о том КАК Америка ей лично помогла)) других причин тому не вижу
Не еврей
В Росси евреи дружно выступили против внесения в паспорт и при рождении ребёнка национальность. Они же при Эльцине напечатали бланки паспортов без графы национальность. А Путин хотел записать всех россиянами вместо русский ,но восстали люди русские которых в России более 110млн. при общей численности населения. 142млн. пока взял паузу. Кроме вышеперечисленных евреев продолжает хуцповать жидовин Соловьёв который втирает русским в мозги что русских в России нет,а евреи живут на этой территории с третьего века. В Европе в каждой стране по разному. В Греции евреев нет, там у меня внук родился от греческого миллионера и ему сразу после рождения выдали паспорт что он грек.
Гость
Ребята - смело затерайте петрухин бред.Вам будет БОЛЬШОЙ ПЛЮС к карме. А тяжкий грех - это гадить назло всем добрым людям.
Гость
Не гадь старая петрушка.
гость
Ещё раз для не знающих законодательство - у слова "национальность" два смысла: европейский и постсоветский. Европ.- "гражданство" буквально, постСССР - "этнос" отца или матери и соотв.этнос ребёнка, впервые получающий в СССР паспорт. И потому можно называться "русским" по отцу, но для европейских придурков, понимающих всё буквально - такого специального "русского гражданства державы Руси" уже давно нигде нет. А есть гражданство конкретной страны проживания конкретной нации. В общем, Ищенко ещё раз расписался, что историю образования "буржуазных наций" в Европе и стадии формирования "социалистических национальностей" в СССР он не знает. Путается сам в терминах и путает остальных.
мы с Тамарой ходим парой
каки стервецы - ответили не сразу.