Обществоukr.mediaAug 25

Чоловічі недоречні вирази, які ображають жінок

Жінки уважно аналізують кожну чоловічу фразу.

nk_hauz/fRu_P6n7R.webp

Часом чоловіки не замислюючись вимовляють слова, які можуть сильно засмутити або розлютити будь-яку жінку. Ми пропонуємо вам дізнатися, що це за фрази, інформує Ukr.Media.

Отже, існує кілька середньостатистичних чоловічих фраз, на які ображаються жінки.

У моєї мами це виходить краще

І зовсім не важливо, що конкретно у його мами виходить краще. Важливо те, що він порівнює вас з іншою жінкою, а це здатне розлютити будь-яку представницю слабкої статі, яка хоче бути для свого чоловіка ідеальною і унікальною у всьому.

Ти ж на дієті

Для будь-якої жінки з чоловічої мови це перекладається як: "ти ж і так товста, куди тобі ще, якщо вже намагаєшся робити вигляд, що сидиш на дієті — хоча б роби це правдоподібно".

Мені потрібен особистий простір

Ну звичайно, спочатку ти підеш пити пиво з друзями, потім щотижня будеш йти в походи на вихідних, а потім раптово скажеш, що чомусь почуття охололи і ти більше не відчуваєш того, що було раніше. Цікаво, чи не від великої кількості особистого простору це сталося.

Я не зобов'язаний тобі нічого пояснювати

Коли ви перебуваєте в довірчих відносинах, то, зазвичай, в них заведено обговорювати все один з одним. Коли ж чоловік при цьому раптово відрікається від своєї відповідальності за роз'яснення тієї чи іншої ситуації для жінки — це серйозно змушує задуматися про несерйозність відносин в цілому.

Колишня стрижка мені подобалася більше

Жахливо жорстока фраза. По-перше, тому, що жінка вже підстриглася і поміняти зачіску на колишню зможе не раніше, ніж через кілька місяців. Ну а по-друге — це змушує задуматися про те, що чоловік в цілому вважає вас негарною і недоглянутою.

💬 Последние комментарии
Федот Сергеев
Через три с половиной года??? А я то думаю: как же это третьего не было, если русские привыкли "на троих соображать"? Ещё через четыре года четвёртого вычислят, с закуской.
Весёлый Роджер
Ну да, так то вин случайно ТОЛЬКО в этом году украинский. До этого жрали москальский и як Шмуля, гивном на Россию же пердели! А Сало импортируете, колбаску импортируете - кормильцы вы херовы! Та ыщо там до фуя чего на импорте, сальдо торговли у вас снова будэ отрицательное! Восемь вже скоро скакучих лет и никаких переМОГ у вас НЕТ!
Весёлый Роджер
Также или почти также, всего полгода назад брехали в одной южной стране, с огромной 350 000 армией, полностью вооруженной и обученной пиндосами! А писли, всего за ДВА дня эта армия разбежалась и сдала страну. А те пропиндосные там пропа_Хандоны, которые орали що их першими заберут у Пиндосию, пачками, эти продажные гандоны, падали с высоты сотен метров из гандоллы шасси самолёта! Ось воно як! Шмяк, та нима жабы! Такой фильм детства - "Королевство кривых зеркал" - цэ xoxляндия продажная! Шо и пидтверждает одно, шо продажный Шмуля свинорылый жабный мудак! ТАК!!!
-----2
ЕЩЕ раз КРЕТИН сраный - ГОД когда ты был в РОССИИ??? Или пошёл на фуй!
Весёлый Роджер
ВРЁШЬ СУКА пидмоскальная! НАГЛО ВРЁШЬ! Ты не наша Лена, с кружевными майданными труселями до колена, вот шо вона писала: "Що Америка та Запад тильки и думувают як пидсобить щирой пробандеровской владе нацистов! Байден ночей не спит, всё сына сваго термушит та одно про Украину ему всё твердит ... Лимпопо, Лимпопо, Лимпопо!" «Елена – 10 апреля 2021 - Всё будет хорошо,не беспокойся,там в Америке,... поможет построить и обустроить страну, …» «Елена, 03.11.2019 20:37 Дадут по любому,не кинут Украину, можете масковские тролли даже не сомневаться, Америка и Европа с нами, хотите вы этого ,не хотите,но по любому помогать Украине будут,даже к гадалке не ходи…» Та ыщо пиСдаболка Елена, всем советовала, шо мол надо строить приманки, ну щоб пиндосы заметили и сели та грошей боХато привезли, ну як на майдане! Надо строить модель литаки C-130 Геркулес, из щирого гивна, у полный размер. Сало не роняем, щирое гивно ховаем!
-----
ЕЩЕ раз КРЕТИН сраный - ГОД когда ты был в РОССИИ??? Или пошёл на фуй!
----
ЕЩЕ раз КРЕТИН сраный - ГОД когда ты был в РОССИИ??? Или пошёл на фуй!