Чому багато батьків люблять одну дитину більше за іншу?
Обществоnashamama.com01 декабря 2020

Чому багато батьків люблять одну дитину більше за іншу?

Любити дітей однаково, що б там не казали батьки, доволі не просто, адже любов то одна, але проявляєш ти її до кожної дитини по-різному: в силу її характеру, поведінки і бажання горнутися до тебе.

Колишній британський прем'єр-міністр Маргарет Тетчер мала улюбленого сина, а королева Туманного Альбіону роздумувала над тим, хто з її дітей є фаворитом. Як показало опитування мам з Австралії, проведене на порталі Facebook, майже у кожної є улюблена дитина. У деяких сім'ях мами більше люблять синів, а тата дочок, і це цілком відповідає поширеній практиці. Попри той факт, що батьки найчастіше очікують саме народження хлопчиків.

Любов ця взаємна, сини частіше тягнуться до мам, а дочки до батьків. І лише незначна кількість учасниць опитування переконані в тому, що в них немає улюблених дітей, і до всіх у своїй родині вони ставляться однаково. Втім, інші дослідження все одно показують, що навіть на підсвідомому рівні батьки все одно мають фаворитів серед дітей, як би зовні вони не намагалися цього не проявляти.

Так, одна жінка написала, що виховує трьох дітей, і улюбленців серед них немає. Але з кожним з дітей у цієї жінки шикуються різні відносини, оскільки кожному потрібні «різні речі і в різний час». Деякі батьки виявилися навіть переляканими від самої лише думки про те, що в них може з'явитися улюбленець, оскільки вони чули, наскільки це важко в психологічному плані для інших дітей, які не є фаворитами батьків.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии