Обществоzdorovia.com.uaJun 22

Чому болить спина і що робити, щоб не боліла

nk_hauz/-mckjoa7qivv5yhjsruk.jpg

Щоб не стикатися з болем в спині, необхідно дотримуватися ряду нескладних звичок

У сучасному світі величезна кількість людей сидять більшу частину денного часу. Це призводить до болю в спині, і якщо її проігнорувати, вона може привести до різних специфічних захворювань.

Знаходження в сидячому положенні весь день Коли ми сидимо, нижня частина спини отримує сильне навантаження. Еволюційно людина не пристосована сидіти довгий час, тому тривале перебування в цій позі може викликати болі в нижній частині спини і в стегнах. Фахівці рекомендують вставати і розминатися кожні 30-40 хвилин.

Довгий час на ногах Стояти все ж більш корисно, ніж сидіти, однак все добре в міру. Коли ми стоїмо, то використовуємо м'язи від ніг до шиї, тому, якщо стояти в неправильній позі або провести на ногах занадто довгий час, то м'язи отримають надмірне навантаження, а організм обов'язково просигналізує болем в колінах і спині. Щоб не стикатися з цим, краще чергувати види робіт. Не буде зайвим також навчитися стояти в правильній позі.

Сутулі плечі Коли ви сутулитеся, ви змушуєте ваші верхні трапецивидні м'язи працювати без відпочинку, що призводить до перенапруження. Це може викликати болі в шиї, руках і плечах, тому правильна поза вкрай важлива для людей, які проводять багато часу в сидячому положенні. Якщо ви вже виробили звичку сутулитися - поставте нагадування на смартфон кожні 15-20 хвилин, щоб звертати увагу на поставу і вирівнювати її, якщо необхідно.

💬 Последние комментарии
Вотс нью беспризорщина
Банды, банды, банды Нью-Йорка... Идет к тому, что эти бездомные отрежут голову нашему любимому Такеру и станут новыми и успешными хозяевами жизни.
е
Елена, вот она твоя супер Америка.. Что ж она не в состоянии НИФИГА сделать у себя? Видишь нищих у них много и ещё одна, т.е. ТЫ им на хер не нужна, но ты ж тупая, этого не понимаешь...
123
Ну так какого хрена тогда там выступать и еще скандалить?
е
Ха, в гоструктурах нет даже сканеров позволяющих ID карту просканировать, а тут такое....
МВФ ДАРИТ уКРАИНЕ 2,7 млрд $
МВФ ДАРИТ украине 2,7 млрд долларов США. ДАРИТ !!! Почему бы эти деньги не пустить на проплату долгов украинцев за ЖКХ? К дню нэзалэжности в подарок?
е
Елена тут визжала что Украина социальное государство и на ВСЕ возражения тут же оскорбляла оппонентов, а сейчас язык в американскую жопу засунула и молчит, ссыкло.....
МВФ ДАРИТ уКРАИНЕ 2,7 млрд $
МВФ ДАРИТ украине 2,7 млрд долларов США. ДАРИТ !!! Почему бы эти деньги не пустить на проплату долгов украинцев за ЖКХ? К дню нэзалэжности в подарок?
Авторские статьи
Топ новость7м. назад
«Такие ракеты перехватить невозможно»: как Россия реализует программу создания гиперзвукового оружия
Новости дня1ч. назад
Открытое письмо Путину: Грузия вымаливает дружбу у России
Авторские статьи3ч. назад
Кулеба: Путин хочет «собрать СССР». Сеть: «Лучше быть едиными и великими!» 6
Авторские статьи5ч. назад
«Кровавая неделя» Донбасса
Новости дня7ч. назад
Связи с "Боцманом" из "Азова". Что известно о смерти белоруса Шишова, которого нашли повешенным в Киеве 1
Политика7ч. назад
«Ещё плодоносить способно чрево, которое вынашивало гада» 1
Авторские статьи8ч. назад
У Европы всё меньше охоты слушать бредни страны-анекдота 2
Геополитика8ч. назад
ЕС отплатит Литве за отказ от приема беженцев той же монетой
Авторские статьи11ч. назад
«Процесс начался ещё до Олимпиады»: коллега Тимановской по сборной Белоруссии — о её характере и скандале с выдворением 2