Обществоukr.mediaJul 22

Чому деякі люди бояться високих доходів і справа у багатьох зовсім не у відсутності можливості

У всіх перерахованих випадках найкраще звернутися до психолога, щоб навести порядок в голові.

nk_hauz/-mf9hdopqj8jt4cwqwsi.jpg

Чому деякі люди бояться високих доходів і справа у багатьох зовсім не у відсутності можливості. У всіх перерахованих випадках найкраще звернутися до психолога, щоб навести порядок в голові.

Мабуть, не існує такої людини, яка не хотіла б багато заробляти. Але чомусь у одних це виходить легко, а інші багато років не можуть вирватися із замкнутого кола і страху перед неоплаченими рахунками, інформує Ukr.Media.

Менталітет

Люди бояться великих грошей з різних причин, причому, іноді навіть не віддаючи собі в цьому звіт.

Перша причина прихована в нашому менталітеті. Більшість людей виховувалися в сім'ях, де родичі майже все життя працювали на одному і тому ж заводі, скаржилися на низький дохід, відсутність часу на сім'ю і себе, проте терпіли, продовжуючи вставати о шостій ранку. Такий стан речей вбирали в себе діти, які брали щоденний ранній підйом на роботу як стабільність і природний перебіг речей. Встановлення терпіння в цьому випадку є коренем проблеми.

Страх змін

Боязнь великих грошей може полягати і в звичці створювати і активно підтримувати навколо себе зону комфорту. Психологи давно визнали, що зону комфорту людина створює дуже швидко, і з неї майже неможливо вибратися, навіть якщо внутрішні умови залишають бажати кращого і вже явно не були мрією.

Людина — унікальне створіння, яке виткане в основному зі страхів і сумнівів. Ми боїмося змін, намагаємося максимально прорахувати всі ризики, передбачити весь негатив, який може трапитися. Таке сприйняття світу знову було сформовано в дитинстві, коли на дитину тиснуть батьки і вимагають тільки хороших результатів. Зрештою діти бояться провалу. Відчуття і страхи переходять з ними в доросле життя і заважають змінювати його на краще.

Страх втрати

Ще одна вагома причина — страх втрати цих самих грошей. Батьки не приховують від дітей своїх емоцій, і якщо дитині доводилося бачити розтрощення батьків з приводу втрати якоїсь суми і переживання, то майже напевно такі ж почуття передаються і дітям.

Бідність мислення

Напевно вам доводилося чути фразу "бідність мислення". Найчастіше люди під час невдачі схильні звинувачувати колег, партнерів, уряд, але тільки не себе. І в цьому випадку ще й не бажають робити ніяких кроків щодо виправлення становища.

У людей з низькою самооцінкою також формується синдром самозванця. На роботі цей синдром виражається в понаднормових годинах, в лестощах начальству, але відкрито попросити про підвищення вони не можуть.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Вон, и человечек (DR GEORGE) по почкам нарисовался... Давай, Ленка, телефон там есть.
Антиелена
А еще лучше, Ленка-белка, давай мы тебя в амэриканскую биолабораторию сдадим для опытов. Хоть какая-то польза от тебя, кроме твоих высеров!
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій і не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму в 500 000 доларів США для вашої нирки. Мене звуть доктор МАКСВЕЛЛ і я невропатолог у БІЛРОТСЬКІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось покупкою та трансплантацією нирок у живого та відповідного донора. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Органи, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д -р МАКСВЕЛЛ
Антиелена
Ленка-целка-зрелка! Не звизди. Я понимаю, что тяжело признаваться в тайной приверженности Спутнику. Ты лучше скажи, что ты будешь продавать кроме почки, а то там Зеля собрался еще ракеты покупать у наглосаксов. Бабки у бюджет нужны, а такие как ты должны платить и каяться!
СПОКОЙНО! СТРЕЛЯЮТ ВСЕ!!!
Жизненный шышышавский фильм! Стреляют все и во всё что движется и шевелится! А АБАЛДУЙИН просто мастерски вжился в образ героя фильма! Всё как всегда!!!
Юда
Лишнее доказательство того,что украинство-от чёрта.
Тут вот оно что
Это ж не американцы сильные! Это конкуренты слабые!